معاون فرماندار یزد تأکید کرد:

ضرورت حضور آحاد مردم در بزرگداشت سیزده آبان همراه با دانش‌آموزان

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار یزد با اشاره به اهمیت بزرگداشت سیزده آبان و دیگر مناسبت‌های ملی و مذهبی، گفت: حضور اقشار مختلف جامعه در بزرگداشت سیزده آبان در کنار دانش‌آموزان ضروری است.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد به نقل از خبرگزاري ايسنا – منطقه يزد، «محمدعلی جعفری» در جلسه هماهنگی ستاد 13 آبان شهرستان یزد این روز را نماد دشمنی مستکبران با ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

وی تبعید امام خمینی(ره) در سال 43، کشتار دانش‌آموزان انقلابی در سال 57 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سیزده آبان 58 را سه واقعه مهم و تاریخی سیزده آبان عنوان کرد و افزود: یوم الله سیزده آبان ایستادگی مقدس ملت ایران در برابر زیاده خواهی‌های دشمنان نظام و دین اسلام است.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار یزد در ادامه با بیان این‌که از چند سال پیش حضور اقشار مختلف جامعه در بزرگداشت سیزده آبان در کنار دانش‌آموزان برنامه‌ریزی شده است، اظهار کرد: همه مردم جامعه از صنوف مختلف باید در راستای بزرگداشت این مهم احساس مسئولیت کنند.

جعفری هماهنگی دستگاه‌های مختلف در راستای تأمین امنیت و پشتیبانی لازم از برگزاری راهپیمایی و تجمع سیزده آبان را ضروری دانست و بیان کرد: مبارزه با استکبار پویشی مردمی است و مردم ولایت مردم استان یزد و ایران اسلامی با حضور پرشور و به موقع خود در صحنه‌های مختلف این پویش را مدیریت می‌کنند.

این مقام مسئول ولایت‌مداری و تبعیت از مقام معظم رهبری را مهمترین رسالت مسئولان و مردم در جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: حضور گسترده در مراسم‌های ملی و مذهبی اقدامی روشن در راستای ولایت‌مداری ملت ایران است.