فرماندار يزد:

صبر و استقامت همسران جانبازان ستودني است

فرماندار يزد در ديدار با جانباز سرافراز علي اكبر زاده از ایمان، صبر، متانت و روحیه مثال‌زدنی این جانباز دوران دفاع مقدس و همسرش تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندار يزد به همراه معاون برنامه ريزي، اداري و مالي و مسئول حراست فرمانداري با علي اكبر زاده جانباز سرافراز هشت سال دفاع مقدس و خانواده وي ديدار و گفتگو كرد.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار ضمن ‏تجلیل از ایثار و فداکاری این جانباز ، اظهار داشت: ایثار رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحميلي و در حال حاضر صبر و استقامت آنان در برابر سختی‌ها مسیر تعالی را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.

فرماندار يزد بر پاسداشت خانواده های معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند، تاکید کرد و افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است لذا شايسته است مسئولان این سنت دیدار با خانواده های شهداء، ایثارگران و جانبازان را سرلوحه فعالیت های خود قرار دهند.

سالاري با تقدير از صبر و بردباري همسران جانبازان تصريح كرد: خانواده‌ جانبازان و همسران این عزیزان الگو و نمونه هاي صبر و بردباري هستند و علامه بر جايگاه و اجري كه دارند خود را خاضع و متواضع دانسته و به خود افتخار می‌کنند که به یک جانباز به عنوان همسرخدمت کنند.

لازم بذكر است فرماندار يزد در اين ديدار با اهداء لوح از صبر و بردباري سركار خانم عصمت ولي نژاد بافقي همسر جانباز اكبر زاده تقدير نمود.