معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، به مناسبت میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز، محمد یارمند معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری یزد با دو تن از جانبازان شاغل در فرمانداری دیدار کرد.

محمد یارمند در حاشیه این دیدار گفت: شهدا در مسیری که می خواستند گام نهادند و به هدف خود دست یافتند و امروز نیز جانبازان  با صبر و استقامت خود در این مسیر قدم بر می دارند و ما نیز باید با ارج نهادن به مقام والای جانباز ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

معاون برنامه ریزی ، اداری و مالی فرمانداری یزد با اشاره به اینکه صبر و استقامت جانبازان ستودنی است خاطر نشان كرد: اين عزيزان در ايام دفاع مقدس با ایثار و از خودگذشتگی و به خطر انداختن جان خود از آرمانهاي امام و انقلاب دفاع كرده و آزادي ، آرامش و امنيت را براي همه مردم به ارمغان آورده اند.

شایان ذکر است برادران وضاح قطبی و علی اکبرزاده از کارمندان شاغل در فرمانداری یزد می باشند که در دوران دفاع مقدس به افتخار جانبازی نائل آمدند.

 همچنین لازم بذکر است به مناسبت روز جانباز حجت الاسلام و المسلمین مدرسی امام جمعه بخش مرکزی ، به تفاق عسکرزاده بخشدار مرکزی ، زارع عضو شورای اسلامی شهر یزد نیز با چند تن از جانبازان بخش مرکزی یزد نیز دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم مدرسی نیز گفت: جانبازان  تجسم عینی ایثار، مردانگی و از خودگذشتگی هستند كه با  فرمان امام و مقتداي خود از تمامی دلبستگی های زندگی دست می کشد و با سلاح ایمان به ستیز با دشمنان اسلام و دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلام می پردازند.