سیزدهمین جشنواره تجلیل وتکریم از خیرین مدرسه ساز با حضور نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد ، استاندار ، فرماندار و مديران اجرايي و جمعي از خيرين مدرسه سازدرمجتمع رفاهی کوثر یزد برگزار شد و با اهدای  لوح سپاس از خدمات خيرين تقدير بعمل آمد.
استانداریزد با دعوت  و تشویق خیرین مدرسه ساز برای ورود سایرخیرین به عرصه مدرسه سازی گفت
خداوند در ازای جهاد مالی و جهاد جانی،بهشت برین را وعده داده است.
وی با اشاره به روایتی از حضرت علی(ع)، افزود: اداء فرائض،اجتناب از محرمات و انجام همه خوبیها،موجب بهشتی شدن انسان می شود.
استاندار یزد خطاب به خیرین مدرسه ساز تصریح کرد: کار شما گاه در حوزه خوبیها و حتی گاهی هم در حوزه اداء فرائض به حساب می آید.
فلاح زاده در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: در استان یزد، 1296 نفر خیر مدرسه ساز وجود دارد که 99 نفر از این تعداد از بانوان و 85 نفر هم از خانواده شهیدان والامقام هستند.
وی  تلاش و نیت پاک خیرین مدرسه ساز را ارج نهادو از برگزار کنندگان سیزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان یزد، تقدیر و تشکر کرد.
در اين همايش امام جمعه موقت يزد گفت خيرين با تقبل هزينه احداث فضاهاي آموزشي و پرورشي در ثواب تعليم و تربيت نسل جوان شريك هستند.
حجت الاسلام والمسلمين ' محمد حسن معزالديني ' افزود: خيرين مدرسه ساز با درك نيازهاي كشور در كنار دولت و نظام گام هاي بسيار خوبي در عرصه ساخت و ساز فضاهاي مورد نياز فرهنگي و آموزشي برداشته اند .
وي تصريح كرد: يكي از افتخارات نظام اسلامي ما اين است كه خيرين خير انديش در كنار نظام و دولت در جهت حل مشكلات تلاش مي كنند.
همچنين مدير كل آموزش و پرورش يزد هم با قدرداني از خيرين مدرسه ساز اين استان گفت بيش از يك سوم واحد هاي آموزشي و پرورشي اين استان طي سال هاي گذشته توسط خيرين احداث شده است .
محمد کاظم رحیمی نژاد گفت فعالیت خیرین درراستای هدایت ونجات بشریت است چراکه درسایه تعلیم وتربیت انسانهای بیشماری از گمراهی به هدایت ومعنویت رسیده اند
وي تاثیر فضاهای خیری درتلاش دانش آموزان را  تاثیرگذار دانست وگفت فعاليت هاي خيرين و همكاري آنها با دولت درخطه کویری یزد بسیار مناسب و قابل تقدير است .
در پايان اين همايش با لوح سپاس از خيرين مدرسه ساز استان تقدير بعمل آمد
function _62_INSTANCE_Fez7_saveComment() { document._62_INSTANCE_Fez7_fm._62_INSTANCE_Fez7_cmd.value = "add"; submitForm(document._62_INSTANCE_Fez7_fm); }