69

دیدار فرماندار یزد ‌با خانواده معظم شهیدان ‌ابراهیمی و ‌انصاریان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در این دیدارها که با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، برگزار شد، ‌فرماندار یزد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی، بر تکریم و دلجویی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران تاکید کرد.
فرماندار یزد خانواده مکرم شهدا را از سرمایه‌های اجتماعی کشور برشمرد و اظهار داشت: والدین معظم شهدا که با تربیت مثال‌زدنی خویش، دلاور مردان و شیر زنانی برای دفاع از کیان اسلام و کشور تربیت کرده‌اند، حق زیادی بر گردن جامعه دارند .
سید محمد رستگاری فرماندار یزد، عزت و اقتدار کشور در جهان را ناشی از مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت شهدا و ایثارگران و خانواده‌های سرافراز این افراد دانست و افزود: دیدار با والدین وخانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان روحیه بخش و امید‌آفرین است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند..
شایان ذکر است در این دیدار ها ، خاطراتی از این دو شهید معزز توسط مادر شهید ابراهیمی ووالدین شهید انصاریان نقل شدوهمچنین درخواستهای خانواده ها ی گرانقدر شهدا مورد بررسی قرار گرفت و در پایان با اهداء لوح سپاس، از خانواده شهدا تجلیل بعمل آمد .

نوشته شده توسط فرمانداری یزد

دیدگاه ها

0 Comments

اخبار مرتبط

There are no results.