به مناسبت هفته دولت؛

ديدار فرمانده انتظامي شهرستان با فرماندار يزد

در چهارمين روز از هفته دولت فرمانده انتظامي شهرستان با فرماندار يزد ديدار و گفتگو كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، به مناسبت هفته دولت فرمانده انتظامي شهرستان به همراه معاونين خود با فرماندار يزد ديدار كرد.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار كه با حضور معاونين فرمانداري نيز حضور داشتند با تقدير از عملكرد فرماندهي انتظامي شهرستان و كلانتري ها اظهار داشت: خوشبختانه در طول يكسال گذشته با همراهي هاي صورت گرفته و برقراري تعامل بين بخشي بهتر ميان دستگاه هاي نظامي، انتظامي و امنيتي شاهد افزايش ضريب امنيتي در سطح شهرستان يزد بوده ايم.

فرماندار يزد  با بيان اينكه مردم همواره به دنبال آرامش بوده و برقراري امنيت پايدار از وظايف اصلي حاكميت است افزود: موضوع برقراري امنيت در جامعه جزء اولويت هاي اصلي همه دولت ها بوده است و براي گسترش آن اهتمام ويژه اي داشته اند.

در ابتداي اين ديدار نيز فرمانده انتظامي شهرستان يزد با تبريك هفته دولت گفت: مجموعه فرماندهي انتظامي شهرستان يزد و كلانتري ها تمام تلاش خود را در جهت مبارزه با اخلال گران در حوزه نظم و امنيت به كار گرفته به ويژه آنكه مردم يزد در اين خصوص از حساسيت خاصي برخوردارند كه به خودي خود وظيفه ما را سنگين تر مي كند.

لازم بذكر است پس از اين ديدار فرمانده انتظامي و معاونين با حضور در محل كار پرسنل فرمانداري با آنها ديدار و هفته دولت را تبريك گفتند.