فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در جمع اعضای شورای اسلامی شهرستان یزد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائل است افزود: شوراهای اسلامی به عنوان حلقه واسط حاکمیتی بین مردم و دولت می توانند نقش تأثیرگذاری را در پیشبرد اهداف دولت و نظام جمهوری اسلامی ایران ایفا نمایند.

فرماندار اظهار داشت: در دولت یازدهم این اعتقاد وجود دارد که شوراها می توانند با ظرفیت سازی در جهت بروز و ظهور پتانسیلهای خوب خود گام بردارند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه محدود کردن تصدی گری دولت و  واگذاری امور  به تشکلهای غیر دولتی و مردمی می توانند خدمت رسانی به مردم را تسریع بخشد خاطر نشان کرد: شوراهای اسلامی به عنوان نهاد اجتماعی که برآمده از خود مردم هستند می توانند در این مسیر کمک یار و یاری دهنده دولتمردان در بخش های مختلف باشند.

شاکری شمسی بحث آب را در استان و شهرستان یزد جدی دانست و خاطر نشان کرد: باید با مدیریت مصرف و نیز مدیریت تأمین منابع آب از بروز مشکل در فصل تابستان جلوگیری نماییم.

فرماندار یزد در پایان بر همکاری و هماهنگی مردم و مسئولان در راستای رفع مشکلات تأکید کرد و تصریح کرد: باید با شناسایی مشکلات ، اولویت بندی پروژه ها ، تعامل با سایر دستگاههای اجرایی شهرستان ، استفاده از نظرات صاحبنظران ، کارشناسان و تشکیل اتاق فکر  در راستای حل مسائل و مشکلات شهرستان یزد گام برداشت.