فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این دیدار با بیان اینکه در اجرای پروژه های در روستاها باید اولویت بندی صورت گیرد افزود: در حال حاضر شاهد هستیم که در روستاها پروژه هایی که بعضاً اجرا می شود به علت عدم اولویت بندی و مطالعه و برنامه ریزی کافی نتوانسته نتایج مطلوبی را در بر داشته باشد.

فرماندار با اشاره به اینکه روستاهای بخش مرکزی از ظرفیتهای خوبی در حوزه های مختلف برخوردار است اظهار داشت: مسئولان باید به  روستاهای این منطقه به علت اینکه در تولید و نیز توسعه پایدار شهرستان نقش بسزایی دارند نگاه  ویژه و خاصی داشته باشند.

وی مشارکت مردم در مسائل اقتصادی، سیاسی ، فرهنگی را مهم و ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید از نظرات مردم روستا، صاحبنظران و کارشناسان در پروژه ها استفاده کنیم تا در نهایت به بهره وری و کیفیت حداکثری برسیم.

فرماندار یزد اضافه کرد: مجموعه شورا های اسلامی روستا به جهت اینکه منتخب خود مردم می باشند می توانند گره گشای بسیاری از مسائل و مشکلات در روستاهای بخش مرکزی باشند.

شاکری شمسی در پایان گفت: سیاست دولت تدبیر و امید بر حفظ و توسعه روستاها به دلیل نقش سازنده ای که در بخش های مختلف کشاورزی ، دامپروری ، دامداری و اقتصاد دارند ، تأکید دارد.