فرماندار یزد :

عزيزا... سیفی در نشست صمیمی با حضور اعضای كمیته مراسم ستاد دهه فجر استان به عنوان یكی از 27 كمیته اجرایی 22 بهمن در استان یزد افزود:با وجود تحریم و فشار اقتصادی و تبلیغات شبانه روزی دشمنان علیه ایران، مردم هوشمند و با بصیرت ایران اسلامی باز هم حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب ثبت نمودند.

وی ادامه داد:حضور حماسی مردم در یوم الله 22 بهمن نشان‌دهنده دفاع همه جانبه اقشار مختلف از نظام و انقلاب است و مردم ایران در طول تاریخ انقلاب ثابت كرده‌اند كه همیشه در صحنه هستند.

فرماندار یزد گفت: حضور مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب وظیفه مسئولان را چندین برابر می‌كند و مسئولان باید از هر گونه اعمال تفرقه انگیز و دشمن شاد كن پرهیز نمایند و همواره گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشند.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد نیز در این نشست گفت: حضورمردم در صحنه های مختلف علیرغم مسائل و مشكلات اقتصادی بویژه گرانی های اخیر نشان داده تا پای جان در راستای حفاظت از اعتقادات خود در صحنه حضور پیدا می كنند.

حجت الاسلام محمد فخرالدینی افزود: معنویت و پایبندی به ارزش‌های اسلامی به عنوان یكی از اركان مهم شكل ‌گیری انقلاب مردمی ایران و از عوامل اصلی پیروزی این انقلاب است و لذا تمامی هجمه های دشمنان و توطئه های آن ها بدلیل همین مسئله است.

دبیر ستاد دهه فجر استان یزد گفت: بیداری اسلامی باعث نابودی فرهنگ سست غربی است و قیام‌های مردم منطقه نشان داد آنها با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی ایران اقدام به سرنگونی نظام‌های دیكتاتوری خود كردند و این حركت همچنان ادامه دارد.

فخرالدینی اظهار داشت :بزرگترین سرمایه انقلاب اسلامی ایران پشتوانه مردمی و حمایت اقشار مختلف مردم است كه خود را به صورت مقاومت و تلاش جهاد گونه در عرصه های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی نمایش داده است.

مسؤول كمیته مراسم ستاد دهه فجر استان یزد نیز در این نشست ضمن تقدیر از اعضای این كمیته درسراسر استان یزد گفت: در بیش از 60 نقطه استان یزد مراسم راهپیمایی 22 بهمن برگزار شد كه بر اساس ارزیابی های صورت گرفته حضورمردم نسبت به سال قبل افزایش نشان می دهد.

سعید زارع افزود: مردم با شركت در راهپیمایی 22 بهمن باردیگر فتنه استكبار جهانی را نقش بر آب كردند و حماسه ای بی بدیل در تاریخ انقلاب اسلامی به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد : كمیته مراسم با بیش از هشت جلسه مقدمات برگزاری مراسم 12 بهمن و 22 بهمن را فراهم كرد كه تمام كمیته های 27 گانه ستاد دهه فجر استان با این كمیته در تعامل بودند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: حضور باشكوه مردم باعث ناامیدی دشمنان انقلاب است و مردم بار دیگر نشان دادند كه به آرمانهای امام راحل، منویات رهبر معظم انقلاب و خط شهیدان پایبند هستند و در همه صحنه ها حضور داشته و خواهند داشت .

این مراسم به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رییس ستاد دهه فجر استان در محل سالن اجتماعات این مركز برگزار و در پایان با اهدای لوح تقدیر از عوامل اجرایی و اعضای كمیته مراسم ستاد دهه فجر استان یزد اعم از كارگروه صوت، كارگروه شعار، تصویربردار، مدیر اجرایی گروه سرود دانش آموزی و عوامل پشتیبانی مراسم تجلیل شد.