فرماندار يزد تأكيد كرد؛

تعامل و همراهي دستگاه هاي اجرايي در راستاي رفع مشكلات مردم

فرماندار يزد در ديدار مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان با وي بر ارتقاء سطح تعامل و همراهي دستگاه هاي اجرايي به منظور رفع مشكلات مردم تأكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان و رئيس اداره شهرستان با فرماندار يزد ديدار و در خصوص مسائل مربوط به حوزه كاري خود گفتگو نمود.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار بر تعامل، همكاري و هماهنگي فرمانداري با ساير دستگاه هاي اجرايي استان تأكيد و خاطرنشان كرد: اعتقاد داريم مرتفع شدن مشکلات در شهر و همچنین خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر به مردم در سایه همفکری و تعامل همه دستگاههای اجرایی امکان پذیر خواهد بود.

فرماندار در ادامه ضمن تقدير و تشكر از تلاشهاي مجموعه اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان و به تبع آن شهرستان يزد در سال گذشته اظهار داشت: در دولت تدبير و اميد علي رغم وجود مشكلات اقتصادي و كاهش درآمدهاي دولت طرح هاي بسياري مهمي در حوزه راه انجام شد كه توانست بخشي از مشكلات مردم شهرستان به ويژه مردم در روستاها را مرتفع كند.

وي با اشاره طرح هاي نيمه تمام راهسازي در حوزه شهرستان افزود: خوشبختانه با پيگيري هاي صورت گرفته اعتبارات سال جاري شهرستان يزد مظلوب پيش بيني مي شود كه اميدواريم با بهبود شرايط در آمدي كشور ميزان تخصيص نيز مناسب و به موقع باشد.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان يزد در پايان اضافه كرد: ساماندهي ورودي روستاي فهرج و تكميل پروژه زير گذر آن، ارتقاء مباحث ايمني جاده هاي حوزه استحفاظي شهرستان، رفع مشكلات حمل و نقل و پايانه يزد از مهمترين مباحثي كه انتظار داريم در اولويت اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان قرار گيرد تا نسبت به رفع مسائل و مشكلات آن اقدام شود.

در ادامه اين ديدار مديركل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان نيز با اشاره به اينكه روزانه آمار ورودي و خروجي پايانه بار شهر يزد حدود 800 راننده و خودرو است افزود: در يكسال گذشته موضوع تقويت انتظامات و راه اندازي سامانه الكترونيكي به منظور رضايتمندي مردم طراحي و اجرا شده است.

محسن صادقيان همچنين با بيان اينكه سرعت غير مجاز و خواب آلودگي دو عامل مهم تصادفات جاده اي در استان مي باشد تصريح كرد: نصب و راه اندازي دوربين هاي ثبت تخلفات و همچنين اصلاح جاده هاي مواصلاتي در سال گذشته توانسته بخش قابل توجهي از تصادفات را كاهش دهد.

IMG_4856.jpg IMG_4862.jpg IMG_4869.jpg