سرپرست فرمانداري يزد:

تأثیرات برجام در حوزه بهداشت و درمان مشهود است

سرپرست فرمانداري يزد در آيين افتتاح اولين مركز اسكن سه‌بعدی كشور در بيمارستان شهيد صدوقي (ره) اظهار داشت: تأثیرات برجام در حوزه بهداشت و درمان كشور به‌صورت مطلوبي نمايان و مشهود است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، آيين افتتاح اولين مركز اسكن دوبعدی و سه‌بعدی بدن انسان در كشور، روز چهارشنبه 23 تيرماه با حضور سرپرست فرمانداري يزد، رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ریزی استان، رئيس دانشگاه علوم پزشكي شهيد صدوقي (ره) و جمعي از پزشكان و پرستاران در بيمارستان شهيد صدوقي (ره) يزد برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين آيين افتتاح ضمن تقدير و تشكر از فعالين حوزه بهداشت و درمان استان، تأکید كرد: استان يزد و به‌ویژه شهر يزد با تلاش پزشكان و كادر درماني دلسوز خود به‌عنوان يكي از مراكز مهم بهداشت و درمان كشور محسوب می‌شود.
وي تأکید كرد: اقدامات خوبي در حوزه پزشكي يزد از جهات مختلف صورت گرفته است كه اميدواريم در آينده نزديك با همدلي و هم‌زبانی متخصصين و بخش خصوصي استان، بهداشت و درمان يزد به قطب پزشكي كشور مبدل شود.
اين مقام اجرايي با اشاره به حضور بخش خصوصي در حوزه بهداشت و درمان خاطرنشان كرد: سياست دولت تدبير و اميد واگذاري امور به خود مردم است و در اين زمينه كوشش خواهد كرد.
سالاري در پايان با اشاره به اينكه حوزه بهداشت درمان كشور با اجراي طرح تحول سلامت، پويا و اثرگذار شد، تصريح كرد: اقدامات مطلوب دولت در حوزه بهداشت درمان و تلاش‌های وزير محترم، زمينه رضایت‌مندی مردم از خدمات ارائه‌شده را بیش‌ازپیش فراهم كرده است.
گفتني است مركز اسكن سه‌بعدی و دوبعدي بدن بيمارستان شهيد صدوقي (ره) يزد، اولين مركز در كشور و دومین مركز در خاورميانه است كه چنين خدماتي را ارائه می‌کند.