معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، معاون سیاسی ،‌امنیتی و اجتماعی استانداری یزد در این مراسم گفت: مدیران و مسئولان باید در راستای خدمت به مردم و در مسیر تحقق بخشیدن اهداف و سیاستهای کشور و دولت تدبیر و امید تمام اهتمام و تلاش خود را به کار گیرند.

محمد علی طالبی افزود: درچند سال گذشته اقداماتی در حوزه شهرستان یزد و به ویژه بخش مرکزی صورت گرفته ولی همچنان با توجه به شرایط خاص این شهرستان باید مدیران و مسئولان مرتبط با جدیت نسبت به رفع مشکلات موجود اقدام کنند.

وی همچنین با تأکید به اینکه  برنامه ریزی جامع و دقیق لازمه رسیدن به توسعه و پیشرفت است خاطر نشان کرد: در بخش مرکزی شهرستان یزد با مشکلاتی نظیر حاشیه نشینی ، وجود اتباع بیگانه ، آلودگی زیست محیطی و ... مواجه هستیم که امیدواریم با برنامه ریزی جامع و دقیق و نیز اولویت بندی در جهت مرتفع نمودن این موانع و مشکلات گام برداریم.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه بخش مرکزی یزد با اشاره به حدیثی از امام علی (ع) اظهار داشت: مسئولان باید در کارهای خود به فرمایشات ائمه اطهار توجه داشته باشند و اقداماتی که انجام می دهند از ماندگاری و اثر بخشی لازم برخوردار باشد.

فرماندار یزد نیز در این جلسه با اشاره به اینکه شهرستان یزد 60 درصد جمعیت استان را در خود جای داده است افزود:‌در خصوص تغییر و جابجایی مدیران سعی داریم از افراد صاحب تجربه و آشنا انتخاب کنیم تا با آگاهی کامل نسبت به رفع معضلات و مشکلات شهرستان و بخش مرکزی گام بردارند.

محمود شاکری شمسی افزود: هدف از جایجایی مدیران ، استفاده از تجربیات و پتانسیل های افراد دیگر در خدمت رسانی هر چه بهتر و شایسته تر به مردم است.

وی بر تعامل سازنده بخشدار جدید مرکزی یزد با امام جمعه،‌شوراهای اسلامی ، دهیاران تأکید کرد.

در این مراسم از زحمات حسین عسکرزاده تقدیر و مصطفی سالاری به عنوان معاون جدید سیاسی اجتماعی فرمانداری یزد معرفی شد.

همچنین از تلاشهای محمد علی صمیمی در مدت تصدی بخشدار مرکزی یزد تقدیر و حسین عسکرزاده به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان یزد معرفی شد.