بازديد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد از موسسه خيريه فرهنگي و مذهبي حضرت رقيه (س)

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد از موسسه خيريه فرهنگي و مذهبي حضرت رقيه (س) بازديد و از نزديك در جريان فعاليت هاي اين سازمان مردم نهاد قرارگرفت.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، «محمدعلي جعفري» در اين بازديد با اشاره به اينكه سمن هاي مردم نهاد محلات با نگاه خيري و رفع مشكلات محل تشكيل مي شود، گفت: برنامه اينگونه سازمان ها، ساماندهي و توسعه فرهنگي و اجتماعي محله است كه جاي تقدير و تشكر دارد.
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد خاطرنشان كرد: دغدغه كارهاي خير و عام المنفعه داشتن بسيار ارزشمند است و اين مهم در برنامه ها و اقدامات موسسه خيريه فرهنگي و مذهبي حضرت رقيه (س) به خوبي ديده مي شود.
وي يكي از فوايد اين گونه سازمان هاي مردم نهاد محلي را گره گشايي از اهالي محله در تنگنا ها دانست و افزود: يكي از برنامه هاي دولت تدبير و اميد در حوزه سازمان هاي مردم نهاد، حمايت از سمن هاي درون محله اي است.
گفتني است موسسه خيريه فرهنگي و مذهبي حضرت رقيه (س) با هدف اعطاي تسهيلات بدون بهره به اهالي محله و با كمك خيرين و جمعي از معتمدين محلي تاسيس شده است كه علاوه بر فعاليت هاي عام المنفعه، در امر برگزاري كلاس هاي آموزشي براي جوانان و بانوان نيز مشغول به كار مي باشد.