فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين جلسه با گراميداشت ايام ا... دهه فجر و پيروزي انقلاب اسلامي خاطر نشان كرد : حضور اصناف در دوران انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس نشان از تعهدي است كه اين قشر از جامعه به نظام مقدس جمهوري اسلامي داشته اند و تا به امروز در راستاي سربلندي كشور از هيچ كوششي دريغ نكرده اند.

فرماندار با اشاره به اينكه دشمنان با انواع تحريم و تهديد خواهان جلوگيري توسعه و پيشرفت ايران اسلامي در سطح بين المللي هستند افزود: مردم با بصيرت با حضور باشكوه در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن و انتخابات سال آينده اين توطئه هاي دشمنان را نيز خنثي خواهند كرد.

وي تصريح كرد: اصناف و بازاريان مي توانند در اين شرايط خاص بيشترين تأثيرگذاري را در جهت باثباتي اقتصاد و قيمتها داشته باشند.

سيفي در ادامه با اعلام اينكه مسير راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن امسال با تغيير مواجه شده است اظهار داشت: راهپيمايي راس ساعت 9:30 از مقابل امامزاده جعفر (ع) آغاز و در مسير خيابان قيام و تجمع در مجموعه اميرچخماق ادامه خواهد داشت.

فرماندار از اصناف خواست تا با برنامه ريزي صحيح و مناسب اقدامات زمينه هرچه باشكوه تر برگزار شدن راهپيمايي  يوم ا... 22 بهمن را فراهم نمايند.