به مناسبت هفته دولت :

دیدار رییس و مدیر بیمارستان افشار با فرماندار یزد

رئیس بیمارستان افشاربه همراه مدیر وبرخی از مسئولین بیمارستان با حضور در دفتر فرماندار یزد،ضمن تبریک هفته دولت از خدمات ارزنده و کمک های بی شائبه فرماندار یزد به این بیمارستان برای مقابله با بیماری ویروس کرونا تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، در این مراسم دکتر"محمدحسن عبداللهی" رئیس بیمارستان افشار یزد ضمن اهداء گل  از حمایت های فرماندار یزد و کارکنان مجموعه فرمانداری قدردانی کرد و بیان داشت  : تمام کادر بیمارستان دراین  ایام  سخت و طاقت فرسا از تمام توان خود برای درمان بیماران مبتلا به کووید-19 استفاده می کنند و حمایت های بی  دریغ مسئولین و دستگاه های اجرایی بویژه فرماندار یزد باعث دلگرمی و روحیه این عزیزان می باشد .

در ادامه "سید محمد رستگاری" ضمن تقدیر و تجلیل از خدمات کم نظیر کادر درمان  یزد به ویژه مجموعه بیمارستان افشار اظهارداشت: ما شاهد ایثارگری و تلاش های شبانه روزی کادر درمان هستیم  و وظیفه خود می دانیم  که از هرگونه کمک و مساعدتی که در توانمان هست  دریغ نکنیم.

در پایان فرماندار یزد افزود : شخص بنده و مجموعه فرمانداری یزد کمافی السابق در صحنه مبارزه با این ویروس با تمام توان حضور خواهیم داشت و ارتقاء رفاه و آسایش مردم شریف یزد هدف غایی ما بوده که مقوله سلامت نیز یکی از اجزاء مهم و تأثیرگذار این مسیر می باشد.