سرپرست فرمانداري يزد خواستارشد:

توجه جدي به شهرستان يزد در تقسيم اعتبارات

سرپرست فرمانداری یزد در دیدار با رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ریزی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از جمعیت استان در شهرستان یزد سكونت دارند، خواستار توجه جدی به شهرستان در تقسیم اعتبارات شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، سرپرست و معاون فني و عمراني فرمانداري يزد با رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ریزی استان ديدار و گفتگو كردند.
«مصطفی سالاری» در اين نشست بابیان اينكه حجم قابل‌توجهی از امور استان در شهرستان یزد انجام می‌گیرد، تأکید كرد: ضرورت دارد منابعي براي این‌گونه خدمت‌رسانی‌ها به شهرستان يزد تخصيص داده شود.
در ادامه اين جلسه رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان از در نظر گرفتن اعتبارات گلوبال برای شهرستان یزد خبر داد.
«حمیدرضا نصیری زاده» با اشاره به اینکه در شهرستان یزد خدماتی وجود دارد که کلیه مردم استان از آن بهره می‌برند، گفت: ازاین‌رو اعتباراتی جدا از سهم شهرستان، به‌صورت گلوبال در نظر گرفته خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به سرانه بهداشتی و سرانه آموزشی در شهرستان یزد گفت: این شاخص‌ها در قیاس با برخی شهرستان‌ها، از وضعیت بهتری برخوردار نیست.
نصیری زاده درعین‌حال به حجم قابل‌توجه طرح‌های نیمه‌تمام در استان اشاره کرد و گفت: واگذاری این پروژه‌ها به بخش غیردولتی در سال جاری در دستور کار قرار دارد و برای برخی پروژه‌ها متقاضی وجود دارد.