اخبار


فرماندار یزد:

اسامی نهایی داوطلبان مجلس دوازدهم در حوزه انتخابیه یزد، اشکذر، زارچ وبخش ندوشن را اعلام کرد

2024 02 21
فرماندار یزد اسامی نهایی داوطلبان تایید صلاحیت شده انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مرکز حوزه انتخابیه شهرستانهای یزد، اشکذر، زارچ وبخش ندوشن را اعلام کرد
به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد

جلسه هماهنگی رابطین شعب اخذ رأی برگزار شد

2024 02 20
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، صبح امروز جلسه هماهنگی رابطین شعب اخذ رأی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری به ریاست  "ابوالفضل اکبری" معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست رئیس ستاد انتخابات شهرستان و رابطین شعب، گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه دادند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد :

آماده سازی 100 مکان برای تبلیغ نامزدها

2024 02 20
رئیس ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: با هدف رعایت عدالت و فراهم کردن مکان مناسب برای معرفی کاندیداها، شهرداری یزد 100 مکان مناسب در مناطق پررفت و آمد شهر یزد برای نصب پوسترهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در نظر گرفته است.
با حضور مسئولین هیات های بازرسی، نظارت و عوامل اجرایی برگزاری انتخابات

نشست آموزشی توجیهی اعضای سربازرسان و بازرسان انتخابات برگزار شد

2024 02 20
فرماندار یزد در نشست آموزشی توجیهی اعضای سربازرسان و بازرسان مطرح کرد: انتخابات مهمترین رویداد سیاسی کشور است.
گزارش تصویری

نشست هیئت های نظارت بر انتخابات استان

2024 02 18
در این همایش در خصوص وظایف و جایگاه هیئت های نظارت انتخابات بحث و تبادل نظر شد.
با حضور جمعی از مسئولین انتخابات استان

نشست توجیهی_آموزشی فرماندار یزد با نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی برگزار شد

2024 02 17
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد، عصر دیروز نشست آموزشی و توجیهی نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رأی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با حضور "عزیزی" رئیس ستاد انتخابات استان، "مدرسی" فرماندار و رئیس هیات اجرایی و سایر مسئولین انتخابات استان و نمایندگان فرماندار در شعب اخذ رای برگزار شد....
همزمان با سالروز میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل (ع) صورت گرفت

دیدار فرماندار یزد با فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت شهید الله دادی

2024 02 14
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد صبح امروز همزمان با سالروز میلاد حضرت ابوالفضل (ع)، "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد و هیات همراه با حضور در ناحیه مقاومت شهید الله دادی با "سرهنگ حسینی" فرمانده و پرسنل این مجموعه دیدار و با اهدا گل، از خدماتشان در تامین امنیت تقدیر کرد.
همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار صورت گرفت

دیدار فرماندار یزد با فرمانده و پرسنل ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظرقائم

2024 02 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد همزمان با سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد و هیات همراه با حضور در دفتر فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظرقائم با "سرهنگ آزادی نژاد" دیدار و گفتگو کرد.  

برگزاری دومین مرحله مانور آموزشی انتخابات

2024 02 13
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان یزد ، دومین مرحله مانور آموزشی انتخابات با هدف آماده سازی و بکار گیری دستگاه های تشخیص احراز هویت با حضور سرگروه های کمیته فناوری اطلاعات انتخابات و همچنین سرگروه های شورای نگهبان در محل سالن ولایت فرمانداری شهرستان یزد برگزار شد. گفتنی است این مانور ساعت 13:30 ظهر امروز بصورت همزمان در...
همزمان با گرامیداشت روز پاسدار صورت گرفت

تقدیر فرماندار یزد از فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان یزد

2024 02 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد همزمان با سوم شعبان سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسین (ع)، "سیدمحمدرضا مدرسی" فرماندار یزد و هیات همراه با حضور در پایگاه مقاومت بسیج ادارات شهرستان با "محمدحسین اسلامی" فرمانده این پایگاه دیدار و گفتگو کرد.

مراسم افتتاحیه ایستگاه باران سنجی خودکار در محل نمایشگاه های بین المللی یزد

2024 02 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، ظهر امروز با حضور "سید محمدرضا مدرسی" فرماندار یزد و جمعی از مسئولین ، اولین ایستگاه باران سنجی خودکار در محل نمایشگاه بین المللی استان افتتاح شد. این ایستگاه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد ریال از محل اعتبارات اداره کل هواشناسی به بهره برداری رسیده است .
گزارش تصویری

مراسم خاکسپاری «مهندس فرامرز رمضانی» از مدیران اسبق و پرتلاش شهرداری یزد و از ایثارگران هشت سال دفاع مقدس

2024 02 13

پيام فرماندار يزد به مناسبت روز پاسدار و جانباز

2024 02 13
"سيد محمد رضا مدرسی" فرماندار يزد به مناسبت روز پاسدار و جانباز پيامي صادر نمود.
گزارش تصویری

حضور فرماندار یزد در اختتامیه مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)

2024 02 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان یزد ، مراسم اختتامیه مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) با حضور "سید محمدرضا مدرسی" فرماندار یزد در محل سالن شهید صدوقی یزد برگزار شد.

دیدار فرماندار یزد با جانباز دفاع مقدس دکتر محمدرضا عسگری اشکذری

2024 02 13
به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، به مناسبت فرارسیدن میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز "سید محمدرضا مدرسی" فرماندار یزد و هیات همراه با حضور در منزل دکتر "محمدرضا عسگری اشکذری" جانباز دفاع مقدس ، با او دیدار و گفت و گو کردند.  فرماندار یزد در این دیدار با تقدير از رشادت و جان فشاني هاي جانبازان عزيز در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : دیدار با...