به مناسبت سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي

عزيزا...سيفي در اين خصوص با تبريك فرارسيدن ايام ا... دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان دوران انقلاب اسلامي گفت: ايام ا... دهه فجر بهترين فرصت براي بازگو نمودن دستاوردهاي ارزشمند نظام و انقلاب در عرصه هاي مختلف مي باشد.

فرماندار با اشاره به دشمني غرب با انقلاب اسلامي از آغاز تا كنون افزود: دنياي غرب با توسل به انواع تهديدها و تحريمها در صدد به چالش كشيدن نظام مقدس جمهوري اسلامي است كه مردم و مسئولان با همدلي و يكپارچگي توانسته بر اين مسائل فائق آمده و به قلهاي رفيع علم و پيشرفت دست يابند.

وي خاطرنشان كرد: در ايام ا... دهه فجر 78  پروژه در سطح شهرستان يزد با اعتباري بالغ بر 780ميليارد ريال افتتاح خواهد شد.

سيفي تصريح كرد: از مهمترين پروژه هاي قابل افتتاح در سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي گازرساني به روستاي محمودي ،تأمين آب آشاميدني مجتمع ولايت واجراي طرحهاي هادي در روستاها مي باشد.

فرماندار اظهار داشت: ، افتتاح كتابخانه شهيد مطلب شفيعي،سالن چند منظوره بانوان ، كارخانه توليد خوراك دام، بهسازي ترمينال قديم و پاركينگ هواپيما در فرودگاه شهيد صدوقي،  از ديگر پروژه هايي خواهد بود كه به بهره برداري خواهد رسيد.

سيفي گفت: مخزن بتني 5 هزار متر مكعبي و اجراي شبكه توزيع گاز توسعه شهرك صنعتي نيز با اعتبار 8750 ميليون ريال در ايام ا... دهه فجر به بهره برداري مي رسد.

وي اعلام كرد: در زمينه مخابرات و ارتباطات نيز 29 پروژه با اعتبار بالغ بر 472 ميليارد ريال نير افتتاح خواهد شد.