فرماندار يزد:

کارمندان خدمت به مردم و تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار دهند

فرماندار يزد گفت: کارکنان اداراتی که خدمت صادقانه و تعهدکاری را سرلوحه خود قرار داده اند موجب موفقیت آن دستگاه مي شوند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « مصطفي سالاري » در جمع پرسنل فرمانداري با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و شهداي كارمند استان اظهار داشت: شهيدان رجايي و باهنر تجلي  راستینی از روحیه خدمتگزاری به مردم بوده اند كه مي تواند در طول سال هاي آينده نيز الگوی خدمتگزاران مردم باشند.

فرماندار يزد در ادامه با تقدير از زحمات وتلاشهاي پرسنل فرمانداري يزد و بخشداري هاي تابعه در طول يكسال گذشته افزود: خوشبختانه با هماهنگي و تعامل و برنامه ريزي صورت گرفته طي سال گذشته تا كنون سرشماري عمومي نفوس و مسكن و انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سطح شهرستان به نحو مطلوبي اجرا شد.

وي با بيان اينكه هدف از خدمت مردم در درجه اول كسب رضايت خداوند متعال و افزايش رضايتمندي مردم در جامعه است ابراز داشت: با توجه به نظر سنجي هاي صورت گرفته از اربابان رجوع فرمانداري در اين مدت عملكرد پرسنل در زمينه پاسخگوئي و حل مشكلات مردم ارتقاء يافته كه شايسته تقدير است.

سالاري موفقيت هاي اخير شهرستان و فرمانداري يزد را ناشي از يك كار تيمي منسجم و برنامه ريزي شده دانست و تصريح كرد: در هفته اخير بارديگر شهرستان توانست با همكاري جمعي از ادارات و نهادهاي با محوريت فرمانداري موفق به كسب رتبه ي برتر در سطح استان در كارگاه آموزشي تمرين ستادي مديريت بحران با عنوان غدير 3 شود.

فرماندار يزد  در بخشي ديگر از سخنان خود با اعلام اينكه 144 پروژه در شهرستان يزد در هفته دولت به بهره برداري مي رسد گفت: اعتبار هزينه شده براي اين پروژه ها بالغ بر 378 ميليارد تومان بوده است.

وي اضافه كرد: اين پروژه ها در بخش هاي مخابرات، عمران شهري، صنعت، معدن و تجارت، آسفالت و زير سازي معابر روستايي، جهاد كشاورزي، راه آهن، آب و فاضلاب روستايي، فرهنگي، ورزشي مي باشد.

سالاري خاطرنشان كرد: افزايش قابل توجه اعتبارات شهرستان در سال 96، عضويت فرمانداري در شوراي توسعه و برنامه ريزي استان، شوراي راهبردي توسعه مديريت و نيروي انساني، جشنواره شهيد رجايي و ستاد راهبردي شهر جهاني يزد را از مهمترين اقداماتي بوده كه در راستاي ارتقاء جايگاه فرمانداري شهرستان با پيگيري هاي صورت گرفته در سالجاري به نتيجه رسيده است.

فرماندار يزد در پايان خواستار ارائه نظرات و فعاليت هاي كارشناسي از سوي پرسنل فرمانداري و بخشداري هاي شهرستان شد و تصريح كرد: از كارمندان مي خواهيم با مطالعه برنامه پنج ساله ششم كه همزمان با آغاز فعاليت هاي دولت دوازدهم است بتوانند نسبت به شرح وظايف خود و براي بهبود عملكرد و پيشبرد برنامه هاي توسعه اي شهرستان، نظرات كارشناسي خود را اعلام نمايند.

شایان ذکر است در پایان این جلسه از کارکنانی که در مباحث اداری و ارائه تحلیل های کارشناسی طی یکسال اخیر فعالیت داشته اند تقدیر شد.