پیام فرماندار یزد به مناسبت روز خبرنگار

فرماندار يزد در پیامی 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، « مصطفی سالاری » در این پیام آورده است:

17 مردادماه سالروز شهادت خبرنگار شهيد محمود صارمي يادآور تلاش ها و زحمات آزاد مرداني است كه با همت ، پشتكار همراه با رعايت عدل و انصاف در مسير اطلاع رساني و آگاهي بخشي جامعه گام بر مي دارند.

خبرنگاران راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند و همواره تلاش می نمایند در راه حقیقت و رسالت خطیر آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق به تصویر عینی از واقعیت بپردازند.

بدون تردید نقش و تاثیر قلم دلسوزانه ی خبرنگاران برای آگاهی بخشی عمومی موجبات تعالی شهرستان خواهد بود چرا که خبرنگاران و رسانه های خبری ابزاری مناسب در جهت برقراری ارتباط مردم با مسئولین هستند و تعامل با رسانه ها می تواند زمینه رفع بسیاری از مشکلات را فراهم کرده و همچنین بستر ساز پيشرفت و توسعه باشد.

اینجانب ضمن گرامیداشت ۱۷ مرداد سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی و روز خبرنگار و تبریک این روز بزرگ به همه خبرنگاران، از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس فعالیت ها و اقدامات قدردانی نموده و توفیقات روز افزون تمامی این عزیزان را در راه ایفای رسالت مهم آگاهی‌ بخشی و اطلاع‌رسانی از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم .