به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در اين پيام آورده است :

« بنده دولت را تأييد و حمايت مي كنم و از همه تواني كه در اختيار دارم براي حمايت از دولت استفاده خواهم كرد و به مسئولان بلند پايه دولت اعتماد دارم».

ديدار مسئولان نظام با رهبر معظم انقلاب (16/4/1393)

12 مرداد 1393 سالگرد تنفيذ حكم جناب آقاي دكتر حسن روحاني به عنوان يازدهمين رئيس جمهوري اسلامي ايران مي باشد، روزي كه به دنبال شكل گيري حماسه سياسي و حضور آگاهانه و معنادار ملت بزرگ ايران در 24 خرداد ماه سال 1392 در پاي صندوقهاي رأي محقق گرديد.

مردم بزرگ ايران با تدبير رهبري انقلاب در صيانت از انتخابات و حق الناس خواندن آراي مردم و دعوت از اقشار مردم براي حضور گسترده در انتخابات ، برگ زرين ديگري را به دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلام ايران افزودند.

انتخاباتي كه نتيجه آن ، برگزيدن فردي شايسته و با سوابق انقلابي  با شعار دولت تدبير و اميد و با منش اعتدال و ميانه روي به منظور ايجاد وحدت و همدلي ملي و پيشبرد اهداف انقلاب اسلامي را به دنبال داشت.

دولت تدبير و اميد در طول يك سال گذشته ، با وجود برخي مشكلات و تنگناها، توانست با عنايت به الطاف خداوند تبارك و تعالي ،‌ راهنمايي و ارشادات مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... خامنه اي (مدظله العالي) و حمايت ها و همراهي هاي مردم گامهاي مؤثري در صحنه هاي مختلف داخلي و سياست خارجي بردارد.

توجه به منافع ملي ، دميدن روحيه نشاط و شادابي در جامعه و افزايش روح اميد ، كنترل تورم و ايجاد ثبات نسبي در اقتصاد ، ارائه لايحه بودجه كل كشور در موعد مقرر، شفاف سازي در ارائه آمار و ارقام ، احترام به افكار عمومي و فراهم كردن زمينه حضور مردم در صحنه هاي مختلف ،‌ توجه خاص به بهداشت و سلامت جامعه ، صداقت در گفتار و جديت در ارائه خدمت به مردم ، لحاظ نمودن حقوق شهروندي ، برقرار نمودن فضاي همدلي و برادري در ميان گروه ها و احزاب مختلف ، ارتباط با ساير كشورها بر مبناي اصل عزت ، حكمت و مصلحت ، دفاع منطقي از حقوق ملت بزرگوار ايران در مذاكرات و پرونده اي هسته اي كشور و ... از محورهايي بوده كه در اين مدت از سوي دولت يازدهم هدايت و پيگيري شده است.

در پايان با ذكر فرازي از بيانات رياست محترم جمهوري در اولين نشست هيأت دولت ، ضمن گراميداشت اين روز بيادماندني ، ‌از خداوند متعال پيروزي دولت مردان جمهوري اسلامي ايران را در برپايي اصول و احكام اسلامي و خدمت صادقانه به مردم را در راستاي رهنمودهاي حضرت امام خميني (ره) و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) را مسألت مي نمايم.

« همه ما آماده ايم تا خود ،‌جان و آبرويمان را فداي كشور و ملت كنيم و امروز روز فداكاري و فدا كردن تمام سرمايه و اندوخته زندگي مان براي اين كشور و ملت است، من شك ندارم اگر ما به عنوان قوه اجرايي كشور و دولت ،‌خودمان را آماده ايثار و فداكاري كنيم و ملت اين را ببيند و در عمل اين را احساس كند ، مردم پشتيبان اين دولت خواهند بود و شما بدانيد با پشتيباني ملت، عزت خداوند ضميمه مي شود كه يدالله مع الجماعه ، آن وقت دست خدا پشت سر ما مي آيد ، چه كسي قادر است در برابر اراده حق ايستادگي كند. آن وقت همه موانع و مشكلات برداشته مي شود و خداوند راه را براي پيشرفت تسهيل مي كند.»