فرماندار يزد:

پرهيز از اقدامات جزیره‌ای در ساماندهي امور جوانان

فرماندار يزد در نشست ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان بابیان اينكه فعاليت و برنامه‌ریزی در حوزه جوانان نيازمند نقشه راهي مشخص است؛ اظهار داشت: پرهيز از اقدامات جزیره‌ای اولين قدم در اجراي برنامه‌های اين حوزه مهم است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد؛ نشست ستاد ساماندهي امور جوانان به رياست فرماندار يزد و با حضور معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري يزد و جمعي از مديران دستگاه‌های اجرايي شهرستان برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين جلسه بابیان اينكه شهرستان يزد قشر عظيم جمعيت جوان استان را در خود جای‌داده است؛ تأکید كرد: برنامه‌ریزی در حوزه جوانان نيازمند شناخت كافي از نيازها، ظرفیت‌ها و مخاطرات پيش روي يك جوان امروزي است.
فرماندار يزد با اشاره به اينكه نيازهاي جوانان در دنياي امروز بسيار متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است تصريح كرد: بسياري از امور مانند اشتغال و مسكن مرتبط با جوانان نيازمند برنامه بلند مدت است؛ اما بخش وسيعي از نیازهای جوان امروز با خرد جمعی و همكاري لازم دستگاه‌ها مرتبط در فواصل زماني كوتاه پاسخ داده خواهد شد.
وي خاطرنشان كرد: خوشبختانه دولت تدبير و اميد فضاي آزاد و روحيه بخشي را براي جوانان ايجاد كرده و سعي نموده تا حرف جوانان را شنيده و تا حد ممكن آن‌ها را در تصمیم‌گیری‌ها سهيم كند.
سالاري گفت: درخشش و افتخارآفرینی جوانان ایران‌زمین در عرصه‌های ملي و بین‌المللی نشان از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های آنان در حوزه‌های مختلف فرهنگي، ورزشي و سياسي دارد.
فرماندار يزد در پایان‌بخش اول سخنان خود اظهار داشت: اميدواريم با برنامه‌ریزی‌هایی كه در سطح وزارت ورزش و جوانان و با حضور آقاي سلطاني در حوزه جوانان صورت گرفته است شاهد افزايش فعالیت‌های اين بخش باشيم.
وي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به در پيش بودن رويداد سياسي انتخابات گفت: قريب به 6 ماه است كه فعاليت در زمينه فراهم‌سازی مقدمات برگزاري انتخابات در فرمانداري يزد آغازشده است.
فرماندار و رئيس هیئت اجرايي انتخابات شهرستان يزد بابیان اينكه برگزاري انتخابات با مشاركت همه دستگاه‌هایی اجرايي امکان‌پذیر است؛ از حضور 10 هزارنفری عوامل برگزاري انتخابات دوازدهمين دوره رياست جمهوري و پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در شهرستان يزد خبر داد.
سالاري بابیان اينكه حجم زياد فعاليت هاي برگزاري انتخابات در شهرستان يزد است؛ از مديران دستگاه اجرايي خواست تا به استناد قانون همکاری‌های لازم را با ستاد انتخابات شهرستان يزد داشته باشند.
فرماندار يزد در پايان فراهم سازي بستر حضور پرشور مردم و رعايت مُر قانون در انتخابات آتي را دو محور اصلي برنامه هاي ستاد انتخابات شهرستان يزد عنوان نمود.