دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان يزد مطرح كرد؛

هفته دولت فرصتی برای تبیین دستاوردهای دولت

دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان يزد گفت: هفته دولت فرصت مناسبي است تا عملكرد و دستاوردهاي دولت براي مردم تبيين شود.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، « محمد سجاد كلمبو » با گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر و تبريك هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت خوبي است تا با بازگو نمودن خدمات ارائه شده از سوي دولتمردان و بيان انتظارات از سوي مردم تا فضاي همدلي و همزباني ميان دولت و ملت تقويت شود.

دبير ستاد بزرگداشت هفته دولت در شهرستان يزد با اشاره به نامگذاري سال 96 به عنوان سال " اقتصاد مقاومتي، توليد و اشتغال " از سوي مقام معظم رهبري خاطرنشان كرد در اين زمينه دولت تدبير و اميد زير ساخت هاي اصلي را در چند سال گذشته فراهم آورده كه قطعاً در دولت دوازدهم اين اقدامات به نتيجه خوبي خواهد رسيد.

مشاور اطلاع رساني فرماندار در ادامه با اشاره به اجراي برنامه هاي متنوع در هفته دولت سال جاري افزود: در اين هفته برنامه هاي متنوع با رويكردهاي متفاوت در سطح شهرستان برگزار خواهد شد.

وي اضافه كرد: همايش دوچرخه سواري به مناسبت هفته دولت، سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه توسط بخشداران مركزي و زارچ، نشست خبري بخشدار زارچ، ديدار با هيأت رئيسه اتاق اصناف مركز استان، انتشار ويژه نامه از عملكرد دهياري ها در بخش هاي تابعه از مهمترين برنامه هايي بوده كه طي روزهاي ابتدايي هفته دولت در شهرستان برگزار شده است.

مسئول روابط عمومي فرمانداري يزد همچنين ابراز داشت: ديدار با خانواده شهدا و ايثارگران، بازديد از اماكن عمومي و حضور در جمع مردم، برگزاري تور رسانه اي و بازديداز روستاهاي بخش مركزي، توليد كليپ از اقدامات انجام شده در شهرستان، ديدار با اقشار مختلف مردم، و اجراي برنامه هاي ورزشي و فرهنگي از برنامه هاي ديگري است كه طي روزهاي آتي در اين هفته انجام مي شود.