فرماندار يزد:

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در مراسم افتتاح رسمي از پروژه برق رساني به روستاي طامهر از توابع بخش زارچ كه با حضور مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان، معاونين فرمانداري، و اهالي روستاي طامهر انجام گرديد با تبريك دهه كرامت و گراميداشت ياد وخاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: در هفته دولت در شهرستان يزد 86 پروژه با اعتباري بالغ بر دويست و سي ميليارد تومان به بهره برداري رسيد.

فرماندار يزد با بيان اينكه پروژه برق رساني به روستاي طامهر با اعتبار يازده ميليارد ريال امروز به صورت رسمي به بهره برداري خواهد رسيدافزود: عمليات اجرايي از زمستان سال گذشته آغاز و با توجه به كوهستاني بودن منطقه مسائل و مشكلاتي را در پي داشته كه با همت و تلاش مديران شركت توزيع نيروي برق اين پروژه در كمترين زمان ممكن به نتيجه رسيده است.

وي با تأكيد به اينكه خدمت به مردم بزرگترين افتخار در نظام جمهوري اسلامي است خاطر نشان كرد: دولتمردان بايد در راستاي خدمت صادقانه به مردم در سراسر ايران اسلامي گام بردارند.

عالي ترين مقام اجرايي شهرستان يزد از برق به عنوان يكي از زير ساخت هاي  مهم براي رسيدن به توسعه ياد كرد و تصريح كرد: اميدواريم با تلاش اعضاي شوراي اسلامي روستا و همراهي و همكاري مديران دستگاههاي اجرايي ديگر محورهاي توسعه براي روستاي طامهر فراهم شود تا شاهد بازگشت افراد هجرت كرده به روستا باشيم.

شاكري شمسي ابراز داشت: در سطح شهرستان در آينده اي نزديك جلسه اي با حضور بخشدار ، اعضاي شوراي اسلامي روستاي طامهر و روستاهاي مجاور به منظور بررسي مسائل و مشكلات و اولويت بندي آن ها برگزار خواهد شد.

وي از اعضاي شوراي اسلامي روستا نيز خواست تا زمينه را براي مشاركت بخش خصوصي و خيرين به منظور سرمايه گذاري در روستا فراهم كنند.

شاكري شمسي همچنين در پايان اعلام كرد: در ارتباط به راه روستاي طامهر اعتبار مناسبي در سال 93 در نظر گرفته شده است كه اميدواريم با تخصيص كافي، آن شاهد كاهش مشكلات اين مسير نيز باشيم.