فرماندار يزد:

نيروي انتظامي منشأ برقراري آرامش و امنيت در جامعه است

فرماندار يزد گفت: نيروي انتظامي منشأ آرامش و امنيت در جامعه است که قطعاً با همراهی و پشتیبانی مردم از اين عزيزان مي توانيم نسبت به حفظ افزايش ضريب امنيت شهرستان را فراهم آوريم.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، فرماندار يزد در اولين روز از هفته نيروي انتظامي همراه معاون سياسي  و اجتماعي فرمانداري و جمعي از كارشناسان فرمانداري با فرمانده انتظامي شهرستان يزد ديدار و از بخش هاي مختلف اين فرماندهي بازديد نمود.

« مصطفي سالاري » در اين ديدار با تبريك هفته نيروي انتظامي و گراميداشت ياد و خاطره تمامي شهدا به ويژه شهداي گرانقدر ناجا اظهار داشت: امنیت از مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد و نیروی انتظامی با برقرار امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی ایفا می نماید.

فرماندار يزد با بيان اينكه نيروي انتظامي يك نيروي مردمي است كه استحكام و اقتدار آن به پشتوانه مردم است اظهار داشت: اقدامات فرماندهي انتظامي در استان و به تبع آن شهرستان يزد بر پايه تصميمات خردمندانه است.

وي ابراز داشت: خوشبختانه با تدابير انديشيده شده شاهد كاهش قابل توجهي از جرائم و بزه هاي اجتماعي و افزايش كشفيات در استان و شهرستان بوده ايم كه اين نشان از تلاش شبانه روزي پرسنل خدوم نيروي انتظامي است.

سالاري در پايان تصريح كرد: پيشرفت و توسعه استان در گرو امنيت به ويژه امنيت اجتماعي است كه اين مهم نيز با تلاش مأموران انتظامي در يزد بهبود و ارتقاء داشته است.