نماينده مردم يزد در مجلس از ستاد انتخابات اين شهرستان بازديد كرد

نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي با حضور در ستاد انتخابات شهرستان يزد از نزديك با روند فعاليت اين ستاد آشنا و در جريان فرآيند ثبت نام داوطلبان عضويت در شوراي اسلامي شهر قرار گرفت.
به  گزارش ايسنا-منطقه يزد،«سيد ابوالفضل موسوي بيوكي» در جريان اين بازديد در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به ضرورت جذب مشاركت عمومي در مناسبت هاي ملي و مذهبي به ويژه انتخابات، اظهار كرد: خوشبختانه در اين دوره از انتخابات شاهد حضور پرشور افراد از سلايق و نظرات مختلف سياسي، فرهنگي و اجتماعي هستيم.
وي با بيان اين كه تاكنون حدود 130 نفر با حضور در فرمانداري يزد براي عضويت در پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا ثبت نام كردند، گفت: تمام كساني كه فكر مي كنند داراي صلاحيت اجرايي و علمي هستند بايد براي عضويت در اين دوره از انتخابات اقدام كنند.
نماينده مردم يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي تدوين برنامه هاي راهبردي و موثر را از جمله مهمترين رسالت هاي داوطلبين عضويت در شوراي اسلامي شهر و روستا دانست و بيان كرد: كساني كه داراي تخصص هاي مرتبط با مديريت شهري هستند بايد با احساس مسئوليت در قبال آينده و توسعه محل زندگي، خودشان را در معرض انتخاب مردم قرار دهند.
موسوي بيوكي در ادامه افزود: در فرصت هاي بعدي وظايف شهرداري ها و شوراهاي اسلامي را براي مردم بازگو مي كنم و در مورد اين كه مردم چگونه مي توانند با انتخاب خود در راستاي توسعه بيش از پيش شهر و روستاي محلي زندگي خود نقش آفريني كنند با آنها صحبت خواهم كرد.