به مناسبت هفته ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد محمود شاکری شمسی در این مراسم با بیان اینکه روابط عمومي پل ارتباطي  میان مردم و مسئولان است گفت: اطلاع رساني به موقع به مردم ، انتقال افكار و انتظارات عمومي يكي از وظايف مهم و خطير روابط عمومي است كه بايد با تلاش مستمر در اين زمينه بیش از پیش گام برداشت.

فرماندار یزد اضافه کرد: روابط‌ عمومی‌ نقش بسزايي در  انتقال دیدگاه و نظرات کارشناسان، نخبگان و همچنین افکار عمومی جامعه به مدیران دستگاه‌ها برای برنامه‌ریزی مناسب و خدمت‌رسانی به مردم دارد.

وي در ادامه با تأكيد به اينكه يكي از دلايل مهم توسعه انساني روابط عمومي ها مي باشند تصريح كرده است اگر ارتباطات معقول و منطقي براساس ارزشهاي جامعه بنا و پي ريزي شود روابط عمومي مي تواند با تلاشي آگاهانه موجب خلق جامعه انساني تر بر مبناي همياري گسترده تر شود .

شاکری شمسی خاطر نشان کرد : امروز روابط عمومي نه به عنوان يك واحد تشريفاتي و حتي اجرايي بلكه به عنوان يك واحد تخصصی ،‌ مشورتي و مديريتي و به عنوان یکی از اركان اصلي در سياستگذاري و هدايت سازمانها جايگاه ويژه اي دارد.

در این مراسم محمد سجاد کلمبو مسئول روابط عمومی فرمانداری از نگاه مثبت فرماندار محترم به این واحد تقدیر کرد و گفت: بدون شک در سایه توجه و اعتقاد قلبی مسئولان به این روابط عمومی می تواند در جهت ارتقاء جایگاه روابط عمومی ادارات شهرستان یزد نقش مهم و تأثیرگذاری را داشته باشد.