در مراسم گلنگ زني احداث مدرسه خير ساز

عزيزا...سيفي در اين مراسم با بيان اينكه زيرساخت و سنگ بناي پيشرفت در هر جامعه آموزش و پرورش آن كشور است خاطر نشان كرد : آموزش و پرورش به عنوان يكي از محورهاي اصلي رشد و توسعه هر كشوري معرفي مي شود و در اين مسير مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بعد از انقلاب با توجه شايان به اين امر زمينه بارور نمودن استعدادها وپيشرفت را فراهم ساخته اند.

فرماندار با اشاره به اينكه بخش مركزي يزد داراي جمعيت قابل توجهي است افزود: بحمدا... در چند سال گذشته با پيگيري هاي صورت گرفته شاهد تحول و رشد در بخش مركزي بوده ايم ولي هنوز در حوزه آموزش و پرورش شاهد وجود مدارس فرسوده در اين منطقه هستيم كه بايد با تلاش و همت خيرين در جهت رفع اين مشكل نيز گام اساسي برداريم.

سيفي ضمن تقدير و تشكر از آقاي دستمالچي خير محترم تصريح كرد:  کار خیر را از اعمالی دانست که از برکات آن انسان در آخرت نيز بهره خواهد برد.

در ادامه اين مراسم حداد معاون پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش نیز ضمن بر شمردن ارزش و اهمیت کار خیر گفت فرهنگ ایران نشان از آن دارد که ایرانیان هميشه به دنبال کارهای خیر بوده اند.

لازم بذكر است آموزشگاه شش کلاسه شادروان علي آقا دستمالچی با اعتبار اولیه دو میلیارد ریال در روستاي ملاباشي بخش مركزي يزد احداث خواهد شد.