به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، محمود شاكري شمسي در اين پيام آورده است خلق حماسه حضور پرشور و گسترده مردم يزد اعم از اقشار و گروه هاي مختلف ، تشيع و تسنن، اقليت هاي مذهبي  و حتي مهاجرين خارجي در مراسم راهپيمايي روز جهاني قدس كه روز گذشته برگزار گرديد يك بار ديگر نشان از وحدت ، اتحاد و اعلان حمايت همه جانبه از آرمان هاي فلسطين و قدس شريف بود.

درود و سلام خداوند بر چنين مردم وظيفه شناس و سپاس بيكران به درگاه لايزال خداوندي از اين همه نعمت حضور.

راهپيمايي روز قدس ضمن تجديد بيعت مردم هميشه در صحنه با آرمان هاي حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) ، برگ زرين ديگري بر دفتر افتخارات اين استان بود.

حضور حماسي مردم آزاد انديش دنيا اين پيام را به دنبال داشت كه جنايتكاران جنگي و سفاكان رژيم صهيونيستي مي بايست پاسخگوي اعمال وحشيانه خود باشند و سكوت مدعيان حقوق بشر در برابر كشتار فرزندان بي دفاع فلسطيني ، شرمندگي بزرگ تاريخي را براي آن ها به همراه خواهد داشت و بدانند كه سرانجام ظلم و چپاول ، سرنگوني و شكست است.

اينجانب در پايان ضمن تقدير و تشكر از حضور باشكوه و حماسي اقشار مختلف مردم دارالعباده و ولايتمدار يزد در راهپيمايي روز جهاني قدس از درگاه خداوند متعال ، عزت، اقتدار و پايندگي روزافزون اسلام و پيروزي مردم مظلوم و بي دفاع فلسطين را در مقابل رژيم صهيونيستي جنايتكار مسئلت دارم.