سرپرست فرمانداري يزد تاكيد كرد:

ضرورت نظارت دقيق و جامع بر موقوفات و اجراي كامل نيات واقفين

سرپرست فرمانداري يزد در آيين تكريم و معارفه سرپرست اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان يزد بر نظارت دقيق و جامع بر موقوفات و اجراي كامل نيات واقفين تأکید كرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، آيين تكريم و معارفه سرپرست اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان يزد روز شنبه 25 تيرماه با حضور سرپرست فرمانداري يزد، مديركل اوقات و خيريه استان و جمعي از مسئولين شهرستان يزد برگزار شد.
«مصطفي سالاري» در اين جلسه با اشاره به اينكه وقف سنت و فرهنگي حسنه و مورداحترام و رضايت خداوند است، اظهار داشت: اطلاع‌رسانی و شفاف سازي فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده در اين حوزه يكي از مواردي است كه می‌تواند به گسترش فرهنگ وقف كمك كند.
وي بابیان اينكه اجراي كامل نيات واقفين از وظايف ادارات اوقاف و امور خيريه است، خاطرنشان كرد: برخي از مواقع بحث تبديل به احسن كردن موقوفات مطرح می‌شود كه لازم است با نگاه به مسائل شرعي و قانوني اين موارد پيگيري و به نتيجه برسد.
اين مقام مسئول در پايان سخنانش بر هدايت واقفين براي وقف در خصوص نيازهاي روز جامعه و باهدف رفع مشكلات و مسائل مردم تأکید كرد.
گفتني است در اين مراسم از زحمات «حجت‌الاسلام حسين زارع زاده» تقدير و «حجت‌الاسلام مجيد كرمي» به‌عنوان سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان يزد منصوب شد.