فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، محمود شاکری شمسی در این جلسه با بیان اینکه روز جهانی قدس نشأت گرفته از اندیشه جاویدان حضرت امام خمینی (ره) بوده است اظهار داشت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی با نامگذاری روز جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس در سال 58، در واقع  رویکرد  نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دفاع از مظلومان و مبارزه با مستکبران اعلام کردند.

فرماندار با اشاره به تحولات اخیر منطقه خاورمیانه به ویژه حملات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به باریکه غزه اظهار داشت : امسال با توجه به شرایط خاص منطقه و جنایات تکفیری ها در سوریه و عراق راهپیمایی روز جهانی قدس باشکوه خاصی برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: حضور حماسی مردم در روز قدس به معنای حمایت از مظلومان و فرصتی مناسب برای همبستگی و وحدت میان مسلمانان برای رهایی از چنگال مستکبران است.

شاکری شمسی اعلام کرد: با توجه به هماهنگی های بعمل آمده راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در شهر یزد از ساعت 11 صبح روز جمعه 3 مرداد از میدان شهید بهشتی ، خیابان امام خمینی (ره) ، چهار راه شهدا و خیابان قیام تا میعادگاه نماز جمعه در مسجد ملااسماعیل برگزار می شود.

شایان ذکر است فضاسازی شهر، حضور وسیله نقلیه برای جابجای مردم در روز راهپیمایی، جمع آوری کمک های مردمی توسط کمیته امداد، ‌استقرار ایستگاههای نقاشی ، آماده سازی مسیر راهپیمایی از مهمترین مصوبات این جلسه بود.