با حضور سرپرست فرمانداري يزد برگزار شد؛

جلسه بررسي مسائل و مشكلات مسكن جوانان و فرهنگيان بخش زارچ

با حضور سرپرست فرمانداري يزد جلسه بررسي مسائل و مشكلات مسكن جوانان و فرهنگيان بخش زارچ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه بررسي مسائل و مشكلات مسكن جوانان و فرهنگيان بخش زارچ با حضور سرپرست فرمانداري يزد، معاون فني و امور عمراني فرمانداري يزد، بخشدار زارچ و جمعي از دست‌اندرکاران اين حوزه برگزار شد.
سرپرست فرمانداري يزد با اشاره به اينكه حل مسائل و مشكلات اين حوزه نيازمند همدلي و هم‌زبانی بيشتر است، گفت: اين موضوع يكي از درخواست هاي مردم بزرگوار زارچ است كه متاسفانه حدود 13 سال است معطل مانده و تنها با تهامل و همراهي اهالي و برخي از مسئولين بخش قابل حل مي باشد.
«مصطفي سالاري» تأکید كرد: اقدامات خوبي در اين زمينه صورت گرفته و پيگيري هاي موثري انجام شده كه بازگشت به عقب ميسر نيست و به خواست خدا اقدامات ضروري بعدي نيز انجام و تا حصول نتيجه ادامه و با همكاري همگي به پايان خواهد رسيد.
وي اظهار داشت: تمامي مسائل بايد شفاف باشد و صحبت درباره اين موضوع نيز، نيازمند داشتن اشراف كامل به موضوعي است كه بيش از 13 سال به طول انجاميده و سبب شده مشكلاتي را براي مردم بخش زارچ به وجود آورد.
در ابتداي اين جلسه نيز «امير شاكري»، معاون فني و امور عمرانی فرمانداري يزد در گزارشي به تشريح اقدامات صورت گرفته و نتايج حاصل از پیگیری‌های كارگروه بررسي مسائل مسكن جوانان و فرهنگيان بخش زارچ پرداخت.