فرماندار يزد خبر داد:

ثبت نام مجدد 37 عضو ادوار مختلف شوراهاي اسلامي شهر و روستا

فرماندار يزد گفت: 37 نفر از داوطلبان عضويت در شوراهاي اسلامي شهر و روستاي شهرستان يزد سابقه عضويت در ادوار مختلف اين نهاد شهري را در كارنامه خود دارند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد؛ «مصطفي سالاري» با اشاره به اينكه تا پايان روز پنجم 264 نفر داوطلب عضويت در شوراهاي اسلامي شهر و روستا در 21 حوزه انتخابيه شهرستان يزد شده اند؛ اظهارداشت: از اين تعداد 237 نفر مرد و 27 نفر زن هستند.
رئيس هيات اجرايي انتخابات شهرستان يزد افزود: تاكنون 55 نفر داوطلب عضويت در شوراهاي اسلامي روستاها هستند كه حضور 2 زن در بين آنها حايز اهميت است.
سالاري حضور و مشاركت بانوان در انتخابات پيش رو مهم ارزيابي كرد و تاكيد نمود: نيمي از جامعه را بانوان تشكيل مي دهند از اين رو حضور آنها در عرصه كانديداتوري و سپس مشاركت آنها در پاي صندوق هاي راي نشان از توسعه يافتگي و قوانين مترقي ايران اسلامي دارد.
فرماندار يزد در ادامه تصريح كرد: در بين داوطلبان ثبت نام شده بيش از 140 نفر داراي مدرك ليسانس، 71 نفر فوق ليسانس و 8 نفر داراي مدرك دكتري هستند.
وي با بيان اينكه ستاد انتخابات شهرستان يزد به منظور ثبت نام از داوطلبان تا ششم فروردين ماه از ساعت 8 صبح الي 16 داير است خاطرنشان كرد: تاريخ اعلام شده تمديد نخواهد شد.