فرماندار یزد:
عزیزا...سیفی با بیان اینکه تمهيدات پيش بيني شده در خصوص رفاه حال هر چه بيشتر مسافران نوروزي می باشد خاطر نشان كرد: ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با تشكيل جلسات منظم سه مقوله اسكان مسافران ، اطلاع رساني و راهنماي گردشگران ، و همچنين خريد سوغات را در دستور كار خود قرار داده است.
فرماندار یزد با اشاره به برگزاری جلسات مختلف ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی در شهرستان اظهار داشت: با پیگیری به عمل آمده و نیز تعامل خوب ادارات و نهادهای اجرایی شهرستان همه امکانات برای پذیرایی شایسته از مسافران نوروزی در شهرستان یزد فراهم شده است.
وی افزود: در بخش اسکان علاوه بر هتلها و مهمانپذیرها ، 2314 کلاس در 248 مدرسه توسط آموزش و پرورش تجهیز شده که در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.
رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی نیز افزود: دانشگاه یزد نیز 8 خوابگاه دانشجوئی با ظرفیت 2 هزار نفر در شبانه روز آماده اسکان مسافران در ایام  نوروز 93 می باشد.
فرماندار همچنين گفت: 5 پارك كوهستان ، بزرگ شهر،غدير ، هفتم تير  و شهدا ء نيز توسط شهرداري جهت چادرزني مسافران نوروزي آماده شده است.
سیفی اظهار داشت: با همكاري پليس راهنمايي و رانندگي استان نیز قوانين جديد ترافيكي در شهرستان وضع شده و در اين ايام با متخلفان برخورد قانوني صورت خواهد گرفت.
وی با اشاره به همزمانی ایام فاطمیه با عید نوروز خاطر نشان کرد: برنامه هاي فرهنگي خاصی برای این ايام پيش بيني شده است و دستگاههاي فرهنگي از جمله شهرداري، فرهنگ و ارشاد اسلامي ، اوقاف و امور خيريه و ... مجري آن خواهند بود.
سیفی با تأکید به اینکه یزد دارای سوغات متنوع و متعدد می باشد که زبانزد همه مردم ایران زمین است اعلام کرد: با هماهنگی مجامع امور صنفی نمایشگاه عرضه سوغات در برخی از نقاط بافت تاریخی دایر گشته است.
فرماندار یزد نیز گفت: در بحث اطلاع رسانی و راهنمای گردشگران ، شهرداری با همکاری نیروی انتظامی ، هلال احمر ، آموزش و پرورش و برخی دیگر از دستگاههای خدمات رسان اقدام به راه اندازی کمپهای راهنمای مسافران در ورودی های شهر نموده است.
عزيزا...سيفي ابراز اميدواري كرد در ايام عيد نوروز سال 93 نيز بتوانيم با همكاري و تعامل همه دستگاهها در سطح شهرستان خاطره خوب و به يادماندني را براي مسافرين نوروز به ارمغان آوريم.
فرماندار در پايان از عموم مردم از نقاط مختلف ايران اسلامي دعوت كرد با سفر به يزد ضمن بازديد از مكانهاي مختلف تاريخي خاطره اي خوب و خوش را براي خود به ارمغان بياورند.