سرپرست فرمانداري يزد:

برآورده كردن خواسته‌های به‌حق مردم اجتناب‌ناپذیر است

سرپرست فرمانداري يزد بابیان اينكه عموم مردم به دنبال حصول نتيجه از اقدامات مسئولين دولت و نظام هستند، اظهار داشت: برآورده كردن خواسته به‌جا و به‌حق مردم امري اجتناب‌ناپذیر است و ضرورت دارد در اولويت برنامه‌ها و اقدامات دستگاه هاي شهرستان قرار گيرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، سرپرست فرمانداري يزد با مديركل راه و شهرسازي استان و رئيس اداره راه شهرسازي شهرستان يزد ديدار و گفتگو كرد.
«مصطفي سالاري» در اين نشست با اشاره به اينكه شهرستان يزد با توجه به جمعيت پوشش داده در خود از ديگر شهرستان‌ها متفاوت است، اظهار داشت: به دليل اينكه يزد، مركز استان است برخي از خدمات و اقدامات شهرستان‌های ديگر نيز در اين شهرستان پيگيري می‌شود و از همين رو می‌طلبد تا نگاه ویژه‌ای به شهرستان يزد بشود و حمايت ها و مساعدت هاي مديران دستگاه هاي اجرايي استان بيشتر باشد.
وي تأکید كرد: راه‌های شهرستان يزد نيز از گستردگي خاصي برخوردار است و با توجه به اينكه مركز مواصلاتي استان و كشور هست نيازمند نگه‌داری و توجه ويژه اداره كل راه و شهرستان استان و شهرستان است.
سرپرست فرمانداري يزد در بخش ديگري از سخنانش خواستار تسريع در واگذاري زمين براي امور خيريه در شهرستان يزد شد و اذعان داشت: هنگامی‌که خيرين بزرگوار براي امور خيريه اقدام می‌کنند اگر در امر واگذاري زمين به آنان بر اساس مقرارت تسريع شود، امري مبارك و مطلوب است.
در ادامه اين جلسه نيز «محمدرضا نقصان محمدي» مديركل راه و شهرسازي استان نيز با تشريح وضعيت راه‌های شهرستان يزد و اقدامات صورت گرفته از نگاه ويژه و خاص اين اداره كل به شهرستان يزد خبر داد.
وي راه‌های مواصلاتي استان و شهرستان يزد را به سبب قرارگیری در كريدور شمال به جنوب كشور از اهميت خاصي برخوردار دانست و تأکید كرد: نگه‌داری راه‌ها و ماشین‌آلات راه‌سازی نيازمند تخصيص بودجه‌های مناسب‌تری است كه پيگيري اين امور در رأس اقدامات اداره كل راه و شهرسازي قرار دارد.