فرماندار یزد:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، محمود شاکری شمسی در این جلسه با تبریک 24 خرداد ، سالروز حضور حماسی مردم ایران در سال 92 در پای صندوقهای رأی و انتخاب دکتر حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور افزود: 24 خرداد ماه سال 92 ، روز پیروزی گفتمان اعتدال در جامعه بود.

فرماندار یزد با اشاره به اینکه در شرایطی که دشمنان خارجی و برخی از عوامل داخلی بنابر دلایلی خواهان کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات بودند اظهار داشت: مقام معظم رهبری در روز انتخابات با « حق الناس» خواندن آراء مردم ، امید و شوق وصف ناپذیری در مردم برای تعیین سرنوشت خود به وجود آوردند.

وی با بیان اینکه مردم پیروز واقعی انتخابات بوده اند تصریح کرد: در این انتخابات ، همه جناح ها ، گروه ها و احزاب نیز خود را پیروز در این عرصه می دانستند و هیچ کس خود را بازنده احساس نمی کرد.

عالی ترین مقام اجرایی در شهرستان گفت: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید دنیا به این نتیجه رسید که باید با مردم ایران اسلامی که عقل ، منطق و تدبیر را سرلوحه کار خود دارند نمی توان با زور و تهدید و تحریم صحبت کرد بلکه باید احترام و گفتگو و مذاکره جایگزین گردد.

شاکری شمسی با اشاره به اینکه در مدت کمتر از یک سال اقدامات خوبی از سوی دولتمردان جمهوری اسلامی انجام شده است خاطر نشان کرد: حاکم نمودن خرد جمعی ، اخلاق مداری ،‌توجه به قانون  و قانون گرایی ،‌هم گرایی نخبگان با دولت، حاکم شدن فضای آرامش بر جامعه ، کاهش تورم و شکاف در بدنه تحریهای ظالمانه از مهمترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید در این مدت بوده است.

فرماندار یزد در بخشی دیگر از سخنان خود با تأکید بر اتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان گفت: در کشور بالغ بر پنجاه هزار پروژه نیمه تمام وجود دارد که با فرض اختصاص صد در صد اعتبار لازم ، در مدت زمان زیادی این پروژه ها به اتمام می رسد.

وی همچنین از وجود 3400 پروژه در استان و حدود 500 پروژه نیمه تمام در شهرستان خبر داد.

شاکری شمسی در پایان از مدیران عضو کمیته برنامه ریزی شهرستان خواست ، با بررسی کارشناسی و هماهنگی با فرمانداری  و استانداری در زمینه واگذاری برخی از پروژه های نیمه تمام به بخش خصوص اقدام لازم بعمل آوردند.

در این جلسه هر یک از مدیران شهرستان به ارائه گزارشی از نحوه هزینه کرد بودجه سال 92 دستگاههای خود پرداختند.