فرماندار يزد اعلام كرد:

اجراي طرح جامع نياز سنجي اوقات فراغت جوانان در شهرستان يزد

فرماندار يزد گفت: خوشبختانه با پيشنهاد ارائه شده در ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان و پيگيري اداره ورزش و جوانان شهرستان، اجراي طرح جامع نياز سنجي اوقات فراغت جوانان در مركز استان در حال انجام است.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، جلسه ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان يزد به رياست فرماندار يزد برگزار شد.
« مصطفي سالاري » در اين جلسه با بيان اينكه بايد به مشاركت جوانان در مسائل مختلف شهرستان توجه ويژه اي داشته باشيم اظهار داشت: قطعاً جوانان مي توانند با شناخت بيشتر و آشنايي با نيازها براي برطرف نمودن چالش ها فرا روي خود راهكارهاي مؤثرتري ارائه نمايند.
فرماندار يزد حضور جوانان را در جلسات مختلف مهم و ضروري دانست و تصريح كرد: هوش و خلاقیت جوانان ایرانی زبانزد است، لذا باید برای بهره مندی از آنها بسترهای لازم را فراهم کنیم و آنها را در امور مختلف مشارکت دهیم.
وي با تأكيد بر توجه به نيازها و درخواست هاي جوانان در موضوع اوقات فراغت گفت: با اجراي طرح جامع نيازسنجي اوقات فراغت جوانان در شهرستان ظرفيت هاي دستگاه هاي اجرايي در اين زمينه كاملاً مشخص مي شود كه نتايج حاصل از اين فعاليت علمي مي تواند راهگشاي بسياري از مسائل و مشكلات باشد.
رئيس ستاد ساماندهي امور جوانان شهرستان يزد خواستار توجه مسئولان به فضاي مجازي شد و خاطرنشان كرد: در حال حاضر اكثريت مردم به ويژه جوانان با شبكه هاي اجتماعي و فضاي مجازي ارتباط دارند كه مي توانيم با برنامه ريزي مناسبت از اين ظرفيت به عنوان يك فرصت استفاده نماييم.
سالاري اضافه كرد: فضای مجازی امروز می تواند یکی از بسترهای مهم براي پيشبرد اهداف و رويكردها باشد که اگر از آن درست و به موقع و به جا استفاده نکنیم ، اين فرصت به تهديد تبديل مي شود كه مي تواند آسيب هايي را به همراه داشته باشد.
فرماندار يزد در پايان بر ارائه راهكارها و برنامه هاي تأثيرگذار در پيشبرد اهداف ستاد ساماندهي امور جوانان توسط اعضا تأكيد كرد و افزود: بايد تلاش كنيم تا شهرستان يزد در اين زمينه الگويی برای ساير شهرستان هاي استان باشد.
گفتني است در پايان اين جلسه از تلاشها و زحمات علیرضا محمدی، مهدی دهقان بنادکی و شهین اسلامی در حوزه جوانان و پژوهش در شهرستان یزد تقدير شد.