سرپرست فرمانداري يزد مطرح كرد:

لزوم نا امن سازي محل تجمع معتادين و مواد فروشان توسط نيروي انتظامي

سرپرست فرمانداري يزد با اشاره به‌ضرورت شناسايي محدود اماكن مورد تجمع معتادين و خرده‌فروشان مواد مخدر در شهرستان يزد گفت: نيروي انتظامي با شناسايي و ناامن كردن محل هاي تجمع این‌گونه افراد، نسبت به پاک‌سازی و رفع اين چالش اقدام كند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، «مصطفي سالاري» در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان بابیان اينكه همواره پيشگيري در بحث اعتياد مقدم بر مبارزه و درمان است، اظهار داشت: دستگاه‌های فرهنگي و ورزشي شهرستان با ورود به ترويج برنامه‌های همگاني نسبت به پيشگيري از اعتياد در خانواده‌ها و جوانان اقدام كنند.
وي بابیان اينكه تنوع در نوع و روش‌های استفاده مواد مخدر باعث گرايش جوانان به مصرف يا مصرف بيشتر آنان شده است، تصريح كرد: پيشگيري از اين موضوع نيازمند عزم جدي براي اطلاع‌رسانی و شفاف‌سازی پيرامون خطرات و آسیب‌های مواد مخدر صنعتي در جامعه است.
سالاري با اشاره به اينكه اعتياد عامل اكثر مشكلات و معضلات اجتماعي جامعه است، تصريح كرد: بررسی‌های نشان داده بيشتر ناهنجاری‌های اجتماعي ازجمله طلاق، سرقت و بداخلاقي اجتماعي ريشه در مصرف مواد مخدر دارد كه لازم است به اين مهم توجه بيشتري شود.
سرپرست فرمانداري يزد بابیان اينكه کمپ‌های ترك اعتياد مواد مخدر در شهرستان يزد نيازمند ساماندهي و نظارت بيشتر است، خاطرنشان كرد: لازم است كارگروهي براي بررسي بيشتر اين موضوع تشكيل شود و جمع‌بندی اين كارگروه به اطلاع شورا برسد.
سالاري در پايان سخنانش با تقدير از فعالیت‌های نيروي انتظامي شهرستان يزد گفت: اميدواريم با همكاري نيروي انتظامي و ساير دستگاهي اجرايي شهرستان شاهد كاهش جرائم در حوزه مواد مخدر باشیم.