ادامه بدهید
2021 10 18
تشدید اجرای طرح شهید سلیمانی برای تسریع واکسیناسیون دانش...

تشدید اجرای طرح شهید سلیمانی برای تسریع واکسیناسیون دانش آموزان بالای 12سال شهرستان یزد

سید علی حسینی منش معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری یزد در جلسه طرح شهید سلیمانی با مسئولین نواحی آموزش و پرورش  و مرکز شبکه بهداشت شهرستان خواستار تسریع واکسیناسیون دانش آموزان جهت  بازگشایی...

9
2021 10 07
فرماندار یزدبه دیدار خانواده شهید تازه تفحص شده حسن یاوری...

فرماندار یزدبه دیدار خانواده شهید تازه تفحص شده حسن یاوری رفت

فرمانداریزد در این دیدار عزت و اقتدار امروز میهن اسلامی را مدیون مجاهدتها و از خودگذشتگی های جوانان برومند این نظام دانست و بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ و ایثار شهادت تاکیدکرد.

21
2021 09 05

بازدید سرزده معاون فرماندار از نانوایی ها

احمدیان معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری یزد به منظور بررسی دقیق مسائل بهداشتی ، کم فروشی و کیفیت نان، بصورت سرزده از نانوایی های سطح شهریزدبازدید نمود.

87

پیام ها

اطلاعیه ها

لا توجد مناسبات.
یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و زارچ با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اله آباد و محمد آباد است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولایًیادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.
لا توجد مناسبات.

میز خدمت فرمانداری یزد

تزدد