ادامه بدهید
Responsive Image
2024 06 20
یزد مهیای انتخاباتی ماندگار؛

برگزاری کارگاه‌های آموزشی نمایندگان فرماندار در یزد

سیدمحمدرضا مدرسی، فرماندار یزد، در حاشیه برگزاری دوره‌های آموزشی نمایندگان فرماندار گفت: هدف این کارگاه‌ها، افزایش آمادگی برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با حضور حداکثری و بهبود فرآیندهای اجرایی انتخابات...

46
2024 06 18

آموزش عوامل اجرایی شعب اخذ رای به صورت مجازی برگزار می‌شود

"سعید برزگری"، مسئول کمیته آموزش ستاد انتخابات شهرستان یزد گفت: به دلیل کمبود وقت و حضور اعضای دوره قبل در شعب اخذ رای، آموزش عوامل اجرایی به صورت مجازی و از طریق فایل‌ها و کلیپ‌های آموزشی انجام خواهد شد.

75
2024 06 18
جلسه کمیته اجرایی ستاد انتخابات شهرستان یزد:

بررسی چالش‌ها و راهکارها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری

"سید احمد میرزاخلیلی" دبیر ستاد انتخابات شهرستان یزد بر اهمیت همکاری و هماهنگی اعضای ستاد برای برگزاری انتخاباتی سالم و منظم تأکید کرد.

71

پیام ها

اطلاعیه ها

یـزد؛ اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان
شهرستان یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع به دلیل وجود جاذبه‌های شغلی، رفاهی و تمرکز اداری، با جمعیتی بیش از پانصدهزار نفر، پرجمعیت ترین شهرستان استان یزد به شمار می رود. این شهرستان شامل دو بخش مرکزی و اکرم آباد با شهرهای یزد، شاهدیه، حمیدیا و دهستان های فجر، فهرج، اکرم‌آباد و دهنو است. یزد از شهرهای قدیمی ایران و از بهترین نمونه های شهرهای کویر به شمار می رود. در این شهر همه چیز حکایت از حرکت و زنده بودن محیط اجتماعی دارد. نام یزد معمولا یادآور آثار هنری و اصیل است. ظرافت های به کار رفته در ساخت آثار هنری و معماری این منطقه در نوع خود بی نظیر بوده و از همین جهت دارای ارزش هنری فراوانی است.

معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی

معاونت هماهنگی امور عمرانی

معاونت برنامه‌ریزی و توسعه

میز خدمت فرمانداری یزد