شناسه : 694375
فرماندار یزد خبر داد:

98 درصد مصوبات سفر مقام معظم رهبری در شهرستان یزد اجرائی شده است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزالله سیفی درسالروز ورود رهبر معظم انقلاب به شهرستان یزد اعلام کرد پروژه های مصوب سفر مقام معظم رهبری پیشرفت 98 درصدی داشته است.
فرماندار یزد خبر داد:

 

 

 

 

 

فرماندار با اشاره به اینکه سفر مقام معظم رهبری به یزد دارای برکات بی شماری بوده است افزود : پروژه های سفر معظم له در زمینه های آموزشی ، درمانی ، فرهنگی ، کشاورزی ، زیر بنایی ، شهرسازی ، رفاهی وتجهیزاتی بوده است که با همت و تلاش مسئولین وتخصیص یافتن به موقع اعتبارات شاهد پیشرفت 98 درصدی هستیم که انشاء الله این پروژه ها به زودی افتتاح خواهد شد.

وی گفت: در زمینه آموزشی احداث دو مدرسه 12 کلاسه در مناطق امام شهر و شهرک رزمندگان ، در بخش فرهنگی ساخت و تجهیز نمازخانه مدارس و تکمیل نمازخانه دانشگاه یزد، در بخش تجهیزاتی  تجهیز بیمارستانهای شهر به امکانات مدرن ، در زمینه درمانی نیز احداث پایگاههای بهداشتی و در زمینه شهرسازی تملک زمین جهت احداث پایگاه بهداشتی ، اصلاح محور ورودی شمال شهر یزدو از اعتبارات سفر حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) تأمین شده است.

سیفی با تأکید به این مطلب که مقام معظم رهبری بارها به مسئولین در مورد مرتفع نمودن  مسئله کم آبی یزد سفارش کرده اند خاطر نشان کرد در بخش کشاورزی و آبرسانی احیاء و مرمت قنوات شهرستان یزد ، اجرای عملیات بیابان زدایی ، انتقال و توزیع آب (لوله گذاری وکانال کشی) در شهرستان و احداث استخر ذخیره آب روستاها و از مصوبات سفر بوده است که تاکنون در بخش کشاورزی پروژها پیشرفت خوبی داشته است.

فرماندار در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سفر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) به یزد تصریح کرد باید با تکیه و پشتیبانی از ولایت فقیه زمینه سعادت و پیروزی در تمایم عرصه ها را فراهم آوریم.

 

آدرس کوتاه :