شناسه : 697130
به مناسبت هفته دولت

69 پروژه طي هفته دولت در يزد به بهره برداري مي رسد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار گفت: 69 پروژه در هفته دولت با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال در شهرستان يزد افتتاح خواهد شد.
به مناسبت هفته دولت

عزيزا...سيفي در اين خصوص با تبريك هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجائي و باهنر گفت:هفته دولت بهترين فرصت براي بيان دستاوردها و گامهاي بلند دولت در عرصه هاي مختلف به مردم است و مردم مسلمان ایران نیز از زحمات دولتمردان قدردانی کنند .

فرماندار با اشاره به سفرهاي تأثير گذار هيأت دولت حتي به دورترين و محرومترين مناطق كشور افزود بحمدا... در چند سال اخير خدمات ماندگار دولت نهم و دهم در توسعه و آباداني كشور بسیار مهم و تاثیرگذار  بوده است.

وي خاطرنشان كرد:طي هفته دولت 69 پروژه در سطح شهرستان يزد با اعتباري بالغ بر 180 ميليارد ريال افتتاح خواهد شد.

سيفي تصريح كرد: از مهمترين پروژه هاي قابل افتتاح گازرساني به روستاي خويدك ، احداث پارك ولايت ، اجراي خط انتقال آب مجتمع ولايت ، اجراي طرحهاي مخابراتي و ... مي باشد.

وي افزود: در بخش مسكن مهر نيز اقدامات خوبي انجام شده است و در اين هفته پروژه ي گازرساني به مسكن مهر دهنو و مهر و نرگس يزد به بهره برداري خواهد رسيد.

سيفي همچنين گفت: در بخش روشنايي نيز پروژه هاي مسكن مهر آزاد شهر، عدالت سبز دهنو ، جامعه نابينايان نيز در هفته دولت افتتاح خواهد شد.

آدرس کوتاه :