شناسه : 698252
مشاور امور بانوان فرماندار يزد:

273 نفر از خواهران طلاب يزد آموزش هاي مهارتهاي زندگي را فرا خواهند گرفت


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد ، رقيه كفيل الناس مشاور امور بانوان فرماندار يزد از آموزش مهارتهاي زندگي به 273 نفر از خواهران طلاب شهرستان يزد خبرداد.
مشاور امور بانوان فرماندار يزد:

رقيه كفيل الناس با بيان اينكه برای بهتر و درست زندگی کردن باید آموزه‌های دینی و سیره ائمه اطهار (ع) را در زندگی خویش سرمشق قرار دهیم و به آن عمل کنیم خاطر نشان كرد به همين منظور با برنامه ريزي صورت گرفته  273 نفر از خواهران طلاب شهرستان آموزش هاي لازم در خصوص مهارتهاي زندگي با رويكرد ديني را فرا خواهند گرفت.

مشاور امور بانوان فرماندار افزود: اين دوره ها به منظور ارتقاء سطح آگاهي هاي بانوان و دختران در زمينه مهارتهاي زندگي و آشنايي با آموزه هاي حيات بخش قرآن كريم ، سيره نبوي و معرفي الگوههاي رفتاري در راستاي تحكيم بنيان خانواده برگزار خواهد شد.

وي تصريح كرد: در طول مدت آموزش فراگيران با مهارتهاي زندگي با رويكرد ديني و در زمينه هاي هنر مهر ورزيدن ، مهارت كنترل خشم، آيين همسرداري ، تكاليف و حقوق زوجين آشنا خواهند شد.

كفيل الناس اظهار داشت: تربيت ديني فرزندان ، خودآگاهي و خلاقيت، گفتگوي مؤثر در خانواده ، مهارت ارتباط با خانواده همسر و مهارت حل مسئله از موضوع هاي مورد بحث در اين دوره هاي خواهد بود.

لازم بذكر است اين دوره هاي در 12 جلسه 2 ساعته برگزار خواهد شد.

آدرس کوتاه :