شناسه : 696988
فرماندار يزد:

26 مردادماه یادآور بازگشت آزادگان عزیز،آن دلیرمردان رزمنده جبهه‌های نبرد علیه کفر جهانی است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي به مناسبت 26 مردادماه سالروز بازگشت آزادگان عزيز به ميهن اسلامي را گرامي داشت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام آورده است آزادگان سرفراز، با ایمان راسخ خود لحظه اي از آرمان هاي بلند امام راحل(ره )و انقلاب خود كوتاه نيامده در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان همچون كوهي استوار ايستادند.

فرماندار با اشاره به اينكه آزادگان در طول مدت اسارت خود رنجهاي بسياري را متحمل شده اند خاطر نشان كرده اين عزيزان با تعهد ، ايثار و فداكاري شكوهي از استقامت، پايمردي بار ديگر عزت و سرافرازي را بر نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران به دست آوردند.

وي با تأكيد به اينكه 26مردادماه یادآور بازگشت آزادگان عزیز،آن دلیرمردان رزمنده جبهه‌های نبرد علیه کفر جهانی است افزوده : روز بازگشت آزادگان به ميهن خود روزی است که اين اسوه های مقاومت و پایمردی ثابت کردند كه مي توانند با عزم جدي خود كشورهاي مستبد را به زانو در آورند.

سيفي در پايان با گراميداشت ياد و خاطره شهداي هشت سال دفاع مقدس اين روز بزرگ را به تمامي آزادگان تبريك گفته و موفقيت همگان را در پرتو عنايات حضرت بقيه ا... اعظم و بهره گيري از آرمانهاي امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) از درگاه خداوند منان مسئلت نموده است.

 

 

آدرس کوتاه :