شناسه : 1447814
فرماندار یزد:

16 آذر روز پر افتخار جنبش دانشجویی است


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ، عزيزا...سيفي در پيامي با گراميداشت يادو خاطره شهداي دانشجو از 16 آذر به عنوان روزی پر افتخار جامعه دانشجویی یاد کرد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این پیام با بیان اینکه 16 آذر روز استقلال طلبی و آزادی خواهی دانشجویان ایران اسلامی می باشد آورده است: این روز بزرگ یادآورد جانفشانی مردانی است که با بصیرت بالای خود در مقابل زیاده خواهی کشورهای مستکبر ایستادگی کرده و 16 آذر را به عنوان نماد استقلال طلبی و عدالت خواهی دانشجویان ایران تبدیل نموده است.

فرماندار با بیان اینکه امروز دانشجويان به عنوان يكي از عناصر توسعه وپيشرفت ايران اسلامي مي باشند اظهار داشته است: چنین افردی با داشتن توانایی و نیروی جوانی، و نیز با پشتوانه علمی و کوله باری از علوم و فنون متنوع، می توانند در  اداره آگاهانه و برنامه ریزی شده جامعه نقش بسزایی را ایفا کنند.

وی تصریح کرده است : بی شک دستیابی امروز ایران اسلامی به قله های رفیع در زمینه های اقتصادی،‌علمی و فناوری در سطح منطقه و حتی بین المللی مرهون اهتمام دانشجویانی است که با همت والای خود لحظه ای در موفقیت این مرز و بوم درنگ نکرده اند.

سيفي در پايان تصريح نموده است موفقیت و سرافرازی همه مردمان ایران اسلامی به خصوص دانشجویان عزیز را در پرتو بهره گیری از آرمانهاي امام راحل عظيم الشأن و رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) از خداوند منان مسئلت نموده است.

آدرس کوتاه :