شناسه : 694035
فرماندار يزد:

16 آذرماه نمايانگر بيداري دانشجويان پيرو خط امام و رهبري در مقابل تهديدات و توطئه هاي دشمنان است.


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزالله سيفي فرماندار به مناسبت 16 آذرماه روز دانشجو در پيامي به نقش محوري دانشجويان در انقلاب اسلامي تأكيد كرده است.
فرماندار يزد:

عزيزالله سيفي در اين پيام آورده است دانشجويان مظهر ايمان ، عدالت خواهي و استكبار ستيزي هستند كه نگاه تيز بينانه اين قشر آگاه از جامعه باعث رشد و پيشرفت در تمام سطوح نظام مقدس جمهوري اسلامي شده است.

فرماندار با اشاره به اينكه  16 آذرماه نمايانگر بيداري دانشجويان پيرو خط امام و رهبري در مقابل تهديدات و توطئه هاي دشمنان است آورده است: دانشجويان انقلابي در تمام صحنه هاي حساس انقلاب با حضور منسجم و مقتدر خود دشمنان را در راه رسيدن به اهداف شوم خود ناكام  ساخته اند.

وي در ادامه  با تأكيد  به اين مطلب كه امسال روز دانشجو  با ايام سوگواري سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين (ع) كه نماد ايستادگي در مقابل ظلم و كفر است  متقارن شده است تصريح كرده است: دانشجويان غيور ايران اسلامي با تأسي و الگو پذيري از قيام خونين كربلا و شور و رشادت حسيني خود در مقابل ظلم ايستادگي كرده و با بصيرت به مقابله با استكبار جهاني و استعمار پير و ديگر متحدانشان پرداخته اند.

سيفي در پايان ابراز اميدواري كرده است كه اساتيد و دانشجويان با بهره گيري از اسلام ناب محمدي (ص) ، رهنمودهاي بنيانگذار انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) و منويات مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بتوانند همچون گذشته قله هاي علم و سعادت را فتح نمايند.

آدرس کوتاه :