شناسه : 698222
فرماندار يزد:

16 آذرماه روز تاريخي و پرافتخار براي دانشجويان ايران اسلامي است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي در پيامي با گراميداشت يادو خاطره شهداي دانشجو 16 آذرماه را به عنوان روز پرافتخار براي جنبش دانشجويي دانست.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه شانزدهم آذرماه نماد استكبار ستيزي دانشجويان مسلمان مي باشد آورده است: دانشجويان فهيم ايران اسلامي با الگو پذيري از مكتب سرخ عاشورا در مقابل زياده خواهي مستكبران ايستادگي كرده و اين روز را به عنوان روزي پرتاريخي و پرافتخار براي جنبش دانشجويي به ثبت رسانده اند.

فرماندار خاطر نشان كرده است دانشجويان با حضور فعال خود در مقاطع حساس انقلاب اسلامي توانسته اند برگ زريني ديگر را به دفتر افتخارات نظام مقدس جمهوري اسلامي بيفزايند كه از مهمترين مصاديق آن مي توان به تسخير لانه جاسوسي آمريكا در سال در 13 آبان 58 و حضور فعال اين قشر در هشت سال دفاع مقدس اشاره كرد.

وي در ادامه با تأكيد به اينكه دانشجويان به عنوان يكي از عناصر توسعه وپيشرفت ايران اسلامي مي باشند افزوده است:بي ترديد اين قشر فرهيخته مي تواند  با ولايت مداري ، بينش سياسي و اجتماعي و تحصيل علوم مختلف زمينه دستيابي كشور را به قله هاي رفيع سعادت و پيشرفت فراهم سازد.

سيفي در پايان تصريح نموده است كه دانشجويان بايد با بهره گيري از آرمانهاي امام راحل عظيم الشأن و رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) راه سعادت خود در دنيا و آخرت را هموار سازند.

آدرس کوتاه :