شناسه : 699542
فرماندار يزد:

12 فروردين روز تحقق آرمانهاي بلند مردم قهرمان ايران اسلامي است


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،عزيزا... سيفي فرماندار در پيامي روز 12 فروردين روز آري مردم به نظام جمهوري اسلامي را تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا...سيفي در اين پيام با بيان اينكه تشكيل نظام جمهوري اسلامي نشانه اراده يك ملت براي رسيدن به استقلال و آزادي بوده است آورده است يكي از مهمترين بركات نظام مقدس جمهوري اسلامي زنده نگه داشتن اميد در دل محرومان و مستضعفان بوده است كه در طول سالهاي متمادي متحمل رنج و درد بوده اند.

فرماندار با اشاره به اينكه 12 فروردين روز تحقق آرمانهاي بلند مردم قهرمان ايران اسلامي است خاطر نشان كرده است مردم در روز 12 فروردين در يك همه پرسي تاريخي با رأي قاطع 2/98 درصدي آرمانهاي شهيدان را در راه استقرار نظام جمهوري اسلامي محقق ساختند.

وي در ادامه با تأكيد به اينكه شعار اصلی مردم در طول مبارزات خود عليه رژيم پهلوي  استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود افزوده است شعارهاي مردم در دوران انقلاب زمينه ساز برقراري حكومتي بود كه عدالت اسلامي يكي از اهداف والاي آن مي باشد.

سيفي  اظهار داشته است امروز و با گذشت 34 سال از عمر با بركت انقلاب اسلامي نظام جمهوري اسلامي توانسته در  مسير توسعه و پيشرفت گامهاي اساسي برداشته و با رهبري هاي داهيانه حضرت امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري (مدظله العالي) نقشه هاي شوم دشمنان را بر بي اثر سازد

فرماندار در پايان ضمن تبريك روز 12 فروردين روز استقرار نظام جمهوري اسلامي سعادت و پيروزي روز افزون را براي آحاد مردم عزيز ايران اسلامي از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

 

آدرس کوتاه :