شناسه : 695435
فرماندار يزد:

12 فروردين ، روز بلوغ فكري و سياسي ملت در سايه اسلام بود


به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد،عزيزا... سيفي فرماندار در پيامي روز 12 فروردين روز آري مردم به نظام جمهوري اسلامي را تبريك گفت.
فرماندار يزد:

عزيزا... سيفي در اين پيام با بيان اينكه ملت ايران در مبارزات خود واژه استقلال را به عنوان اصلي ترين شعار خود در مبارزه عليه رژيم طاغوت برگزيده بودند آورده است واژه استقلال مردم بيانگر اين نكته بود كه مردم مسلمان ايران خواهان اين مي باشند كه با اراده ي ملي خود بر سرنوشت خويش حاكم بوده و غرب و بيگانگان حق هيچ دخالتي را نخواهند داد.

فرماندار با اشاره به اينكه 12 فروردين روز بلوغ فكري و سياسي ملت در سايه اسلام بوده تصريح كرده در اولين بهار بعد از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ايران حق و حاكميت نظام اسلامي بار ديگر متجلي گرديد و مردم با آري خود به نظام جمهوري اسلامي دست دنياي غرب و شرق را از كشور كوتاه كرده و در مسير اسلام خواهي و عدالت و استقلال طلبي و دفاع از مظلومان حركت كردند.

سيفي در ادامه با تأكيد به اين مطلب كه نظام جمهوري اسلامي حكومتي است كه مردم در آن برسرنوشت خود حاكم مي باشند خاطر نشان كرده است نظام جمهوري اسلامي نظامي است كه هم متصديان با راي توده اي مردم انتخابات مي شوند و مهم اين است كه اين نظام بر مبناي ارزشهاي الهي و اسلامي اداره مي شود و رعايت قوانين اسلامي بر تمامي اركان حكومتي حاكم است.

وي افزوده است امروز ايران اسلامي عزيز توانسته به عنوان قدرت در سطح جهان قله هاي سعادت و پيروزي را فتح نمايد و در اين زمينه بيداري اسلامي و انقلابهاي اخير نشان از اين مطلب است كه مردم اين كشورها با تأسي از انقلاب اسلامي و نظام جمهوري اسلامي در صدد رها شدن از استبداد و دست يافتن  به آزادي ، استقلال و يك حكومت مردمي هستند.

سيفي در پايان ضمن تبريك روز 12 فروردين روز جمهوري اسلامي سعادت و پيروزي روز افزون را براي ايران اسلامي در راستاي استراتژيهاي بلند امام راحل (ره) و در پرتو منويات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) از درگاه خداوند متعال مسئلت نموده است.

 

 

آدرس کوتاه :