شناسه : 1448405
فرماندار یزد:

یزد آماده پذیرایی از مسافران نوروز 93 می باشد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد، عزیزا...سیفی فرماندار از آمادگی شهرستان یزد برای استقبال و پذیرایی از مسافران نوروز 93 خبر داد.
فرماندار یزد:

عزیزا...سیفی در این خصوص با بیان اینکه نوروز و سفرهای نوروزی مناسبت ترین زمان ممکن برای معرفی ظرفیت ها و قابلیت های گردشگری هر استان و شهرستان می باشد افزود: شهرستان یزد با توجه به وجود آثار و ابنیه تاریخی جذاب و متعدد جزء برترین مناطق گردشگری به شمار می رود که سالانه تعداد زیادی از مسافران جهت بازدید از این آثار به این منطقه از کشور سفر می کنند.

فرماندار با اشاره به همزمانی ایام فاطمیه و نوروز 93 اظهار داشت: به همین منظور برنامه های متنوع فرهنگی در شهرستان در نظر گرفته شده است که حرمت این ایام بیش از پیش نگه داشته شود.

رئیس ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان یزد خاطر نشان کرد: عید نوروز مطابق با دین اسلام و رعایت شرعیات دین بوده بنابراین نه تنها هیچ منافاتی با ارزش های دینی ندارد بلکه اعمال شایسته و بسیار ارزشمندی در این ایام صورت می گیرد که قابل تحسین است.

سیفی همچنین گفت: در حال حاضر علاوه بر هتلها و مهمانسراها ، آموزش وپرورش نیز کار تجهیز مدارس و تشکیل ستاد اسکان مسافران در ایام نوروز 93 انجام خواهد داد.

وی نیز اعلام کرد: در زمینه تهیه بروشور راهنمای گردشگری ، نصب تابلوهای مناسب ، بازدید از راههای مواصلاتی ، بازدید از هتلها و رستورانها ، نظافت معابر و ... نیز از برنامه ریزی لازم بعمل آمده است.

فرماندار در پایان ابراز امیدواری کرد با یک تعامل مناسب و فراهم آوردن تمام تسهیلات لازم برای مسافران نوروزی بتوانیم سفری خوش و با خاطره را برای مسافران به ارمغان آوریم.

آدرس کوتاه :