شناسه : 1447844

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری یزد ،کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان یزد به ریاست عزیزا...سیفی فرماندار تشکیل شد.

عزیزا...سیفی در پنجمین كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز شهرستان یزد با تاكيد بر افزايش تعامل بين دستگاهي در برخورد با پديده شوم قاچاق كالا و سوخت اظهار داشت: با همكاري و تعامل مثبت ميان دستگاه هاي مسئول در امر مبارزه با قاچاق شاهد اقدامات قابل توجهی در کاهش آمارها بوده ایم که امیدواریم این هماهنگی و تعامل تا  قطع كامل قاچاق سوخت ادامه داشته باشد.

فرماندار خاطر نشان کرد: برخورد قانونی، فرهنگ سازی، افزایش نظارت، و اصلاح ساختارها از عوامل بازدارنده در افزایش قاچاق سوخت می باشد.

وی تصریح نمود: امروز دشمنان قصد دارند از همه فرصتها برای ضربه زدن به اقتصاد کشور استفاده نمایند و در همین راستا قاچاق کالا ، ارز و سوخت از مهمترین حربه ها برای تخریب ساختار اقتصادی کشور است.

سیفی در پایان با تأکید به اینکه نیروی انتظامی نقش بسزایی در مبارزه با قاچاقچیان را دارد افزود: خوشبختانه اقدامات خوبی نیز در این خصوص صورت گرفته که شایسته تقدیر است و در آینده نیز این انتظار وجود دارد که برنامه تشدید مبارزه با قاچاقچیان به ویژه در بحث سوخت بیش از گذشته ادامه یابد.    

آدرس کوتاه :